Pārbauda asfalta kvalitāti Pasta un Neretas ielā
INESE ZONE

Jēkabpils domes vadības solītie asfalta seguma kvalitātes pārbaudes urbumi 3. janvārī tika veikti Pasta un piegulošajās ielās un Neretas ielas rekonstruētajos posmos. Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ir  informējis, ka turpmāk  to darīs arī citos objektos, tiklīdz tie būs gatavi nodošanai ekspluatācijā, lai pārliecinātos, vai viss atbilst prasībām.
     Kontrolurbumus veica, piedaloties Jēkabpils domes, objekta būvnieka SIA «Ošukalns» un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. 
      -Pasta un piegulošo ielu un Neretas ielas būvniecība notiek saskaņā ar autoceļu un ielu būvnoteikumiem. Pabeidzot darbus, būvnieki kopā ar pasūtītāju sagatavo darbu pieņemšanas aktu, ko Pasta ielas gadījumā iesniedz Būvniecības valsts kontroles birojā. Komunikācija starp pasūtītāju un būvniekiem saistībā ar darbu pieņemšanas aktu notiks visu janvāri un janvāra beigās vai februārī Būvniecības valsts kontroles birojs objektu pieņems ekspluatācijā. Tas pats process notiks arī attiecībā uz Neretas ielas rekonstrukcijas darbiem, – stāsta Jēkabpils pašvaldības Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs. 
Divi urbumi tika veikti Pasta ielā, viens - Zaļajā ielā un pa vienam katrā Neretas ielas atjaunotajā posmā – pie Kļavu ielas viadukta un pie apļa, kur izvietots vides objekts pilsētas ģerboņa veidolā.  
     Urbumus veica SIA «Ceļu eksperts». Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aigars Strežs stāsta, ka katrā vietā veiks divus tuvu blakus esošus urbumus, lai salīdzinot noteiktu vidējo rādītāju. Atbilstoši šādu pārbaužu nosacījumiem urbumus veic vismaz pusmetra attālumā no ielas braucamās daļas malām, kanalizācijas vai citām skatakām. Paņemtajiem paraugiem mērīs asfalta kārtas biezuma atbilstību un laboratoriski pārbaudīs asfalta kvalitāti. Rezultāti būs zināmi aptuveni pēc nedēļas.
 
Pilns teksts – 7. janvāra "Brīvajā Daugavā". 
Ja vēlaties abonēt šī (vai jebkura cita BD numura, sākot no 2010. gada) numura elektronisko (pdf) versiju, rakstiet uz e-pastu: sarmite@bdaugava.lv
Piemēram: Vēlos saņemt "Brīvās Daugavas" 7. janvāra numuru savā e-pastā: manspasts@inkaste.lv (jūsu e-pasta adrese).
Viena numura cena – 0,44 eiro, mēneša maksa – 3,80 eiro  (t. sk. PVN 21%) (būs jāveic pārskaitījums internetbankā). 
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. nja
  nja
  pirms 5 mēnešiem

  Teātris. Ar to urjmašīnu lai pāriet bebrovku.

  Atbildēt
 2. he
  he
  pirms 4 mēnešiem

  Tur pietiks ar sviķurbi, ej un urb.

 3. Garais
  Garais
  pirms 4 mēnešiem

  Lai skatās asfalta kvalitāti, tur vēl redzēsiet brīnumus!

  Atbildēt
 4. he
  he
  pirms 4 mēnešiem

  Ja nezini asfalta sastāvdaļas, tad tas Tev būs brīnums.

 5. Jurka
  Jurka
  pirms 4 mēnešiem

  Veltīga līdzekļu šķērdēšana, Ošukalna darbs vienmēr ir nevainojams.

  Atbildēt
 6. Jurka
  Jurka
  pirms 4 mēnešiem

  Nu jau vesela ākstība ar asfalta kvalitātes pārbaudi. Domē iedomājušies, ka specializēta laboratorija ir caurbraucamā sēta vai prasts krogs kur katrs var vazāties kā tīk un grib braukt vesela varza. Par atbalstošajiem komentētājiem nebrīnos, ko bauri var saprast, lieki pabļaustīties to jā.

  Atbildēt

Pievienot komentāru