Pārdos atpūtas bāzi «Pērlīte» Viesītes novadā
ILZE BIČEVSKA

15. februāra sēdē kā viens no Viesītes novada do­mes darba kārtības jautājumiem bija jautājums par pašvaldībai piederošās SIA «Pērlīte» kapitāla daļu pārdošanu. 
   Viesītes novada pašvaldībai pieder 100% jeb 57 425 kapitāla daļas SIA «Pērlīte». Domes sēdē vienbalsīgi tika nolemts, ka objekts tiks pārdots atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli. 
    Kā BD skaidroja domes priekšsēdētājs Jānis Di­mitrijevs, pie domas, ka šī atpūtas bāze jāpārdod, pašvaldība bija nonākusi jau agrāk. 
     — Tas ir sen nobriedis lēmums. Novada pašvaldība vairs nespēj investēt šajā atpūtas bāzē. Tās uzturēšana prasa lielus izdevumus. Tajā pašā laikā «Pērlīte» ienākumus dod tikai vasaras laikā. Pēdējos gados iespēju robežās esam sakārtojuši šo teritoriju, tā uzlabojot pārdodamā objekta vērtību, bet vairāk ieguldīt nebūtu lietderīgi. Turklāt, ja vadās pēc normatīvajiem aktiem, kas nosaka pašvaldības pienākumus, uzturēt šādu tūrisma objektu nav pašvaldības funkcija. 
Par atpūtas bāzi «Pēr­līte» jau savulaik tika izrādīta interese no potenciālo pircēju puses. Protams, objekts tiks pārdots izsolē, lai iegūtu maksimāli augstāko cenu. Patlaban sāksim gatavošanos pārdošanai: būs objekta novērtēšana, tālāk jautājums tiks skatīts komiteju un domes sēdēs, kā arī gatavota visa vajadzīgā dokumentācija pārdošanai. Šīs procedūras kopumā varētu ilgt vairākus mēnešus, — stāsta J. Dimit­rijevs. 

Saistītie raksti:

Klientei pretenzijas pret komforta līmeni atpūtas bāzē «Pērlīte»
Debatē par naudas piešķiršanu kapitālsabiedrībai SIA «Pērlīte»
«Pērlītē» atpūtnieku skaits pieaug

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Pērle
  Pērle
  pirms 1 gada

  Stipri noplukusi tā Pērlīte izskatās. Sen jau vajadzēja pārdod.

  Atbildēt
 2. Arnis
  Arnis
  pirms 1 gada

  Daudz naudas ir jaiegulda. Tas, ka ir noplukusi ir viena problēma, otra problēma ir kanalizācija un ekoloģija. Zaļie ķersies klāt.

  Atbildēt
 3. po
  po
  pirms 1 gada

  Viesītes novada pašvaldība pārdod visu ko var! Laikam bankrots tuvojas

  Atbildēt

Pievienot komentāru