Pārliecinoša uzvara Jūrmalā
Juris Šteinbergs

Sestdien LBL spēlē BK “Jēkabpils” viesos tikās ar “Jūrmalu/Fēniksu”, kas ieņem 6. vietu. Iepriekšējās trijās šīssezonas spēlēs uzvaras bija guvuši tikai jēkabpilieši. Mūsu komanda arī ceturtajā tikšanās reizē izrādījās spēcīgāka, turklāt uzvara izdevās vairāk nekā pārliecinoša – 101:62 .
   Pirmajā puslaikā norisinājās līdzvērtīga cīņa. Pirmo ceturtdaļu  jēkabpilieši uzvarēja  ar minimālu pārsvaru 23:22. Otrajā ceturksnī tikai pēdējā minūtē mūsējiem izdevās labs atrāviens 8:0, kas ļāva atpūtā iet pie   rezultāta 46:38 viņu labā. Pēc lielā pārtraukuma  viesi guva vēl 15 punktus, kamēr mājnieki, Jūrmalas basketbolisti, nevienu. Trešo ceturtdaļu mūsu komanda  uzvarēja ar 24:7, bet ceturto - ar 31:17.
   Rezultatīvākie Jēkabpilij bija O. Virsis (20 punkti), T. Bārnīzs (16), K. Randls (15), R. Sirsniņš (13), J. Aleksejevs (10). Laukumā pabija visi spēlētāji, izņemot P. Veselovu, kas šai spēlei nebija pieteikts.
   Nākamo spēli BK “Jēkabpils”  aizvadīs mājās 2. aprīlī pret “VEF Rīga”.