Pasta ielas rekonstrukciju varētu sākt jau martā vai aprīlī
INESE ZONE

Atbildot uz jautājumu par to, kad varētu tikt uzsākti Pasta un tai piegulošo ielu rekonstrukcijas darbi, Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis skaidro, ka šobrīd vēl neesot precīzi zināms, kad tieši sāks darbus un vai vienlaikus sāks remontēt arī piegulošās ielas.
 Pašlaik SIA «Ošukalns» veicot darbu plānošanu, un tas esot atkarīgs no komunikāciju un to savienojumu izbūves iespējām. Tiklīdz būšot skaidrība par darbu grafiku un posmiem, kādos tos veiks, sabiedrībai par to paziņos. Informēšot arī Pasta ielas namīpašniekus un uzņēmējus. Cilvē­kiem esot jāapzinās, ka tāda mēroga darbi noteikti saistīsies ar zināmām neērtībām. 
– Būvniekiem priekšā ir smags uzdevums, jo līdz septembrim viņiem jāapgūst vairāk nekā pusmiljons eiro, tātad paveicams liels darbu apjoms. Ja laika apstākļi to atļaus, darbus varētu uzsākt jau marta beigās vai aprīlī.  To plānojot, jāņem vērā arī tāds faktors kā iespējamās pavasara plūdu problēmas Daugavā, – skaidro G. Go­gulis.
Runājot par to, vai šovasar būs iespējams uzsākt Draudzības alejas remont­darbus, viņš stāsta, ka šajās dienās beigsies pieteikšanās uz šo remontdarbu projekta izstrādi.  Projektēšanas darbiem nepieciešamas 120 dienas, tātad reāli projekts varētu būt gatavs augustā. Tad jārīko iepirkums par darbu izpildi, un teorētiski rudenī darbus Draudzības alejā varētu uzsākt un pabeigt nākamgad, atstājot ielu pa ziemu grūti izbraucamu. Bet tas esot jāskatās kontekstā ar to, kā veiksies darbi Pasta ielā, vai ir reāli veikt darbus abās vietās, netraucējot transporta kustību, jo arī Pasta ielā darbus pabeigs tikai nākamgad.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Hons
  Hons
  pirms 9 mēnešiem

  Vakar tādā bedrē trāpīju, ka gribējās ielādēt ar saliegto disku pilsētas domes logos! Ar sidraba ābeles armatūru lai taisa ciet bedres...

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 9 mēnešiem

  Vai renovējot Pasta ielu tos stabus arī aizvāks?

  Atbildēt
 3. jefiņ,
  jefiņ,
  pirms 9 mēnešiem

  Jā jā, pieci gadi par stabu. :D

Pievienot komentāru