Pašvaldība apbalvo skolēnus un pedagogus
Sabiedrisko attiecību nodaļa

29. maijā Krustpils kultūras namā notika Jēkab­pils  izglītības iestāžu audzēkņu un viņu pedagogu svinīga apbalvošana par sasniegumiem valsts mēroga olimpiādēs, kā arī dažādos konkursos, skatēs un festivālos. 
   Pasākumā sveica pilsētas vispārējās izglītības iestāžu izglītojamos un viņu pedagogus par izciliem sasniegumiem izglītībā, kā arī vispārējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu izglītojamos un viņu pedagogus par izciliem sasniegumiem kultūrā. Apbalvoja arī Jēkabpils  kultūras iestāžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvus un to vadītājus par izciliem sasniegumiem kultūrā. Visi apbalvotie sa­ņems arī naudas balvas. Apbalvojumus pasniedza  domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos jautājumos Līga Kļaviņa, kā arī izglītības un kultūras jomas pārstāvji – Izglītības pārvaldes va­dītājs Juris Līcis un Kul-tūras pārvaldes direktore Inta Ūbele.
     Līga Kļaviņa norāda: – Pašvaldība patiesi lepojas ar skolu audzēkņiem un pedagogiem, viņu panākumiem, kas likuši izskanēt Jēkabpils vārdam Latvijā un aiz tās robežām. Lepojamies ar kolektīvu un to vadītāju kopīgajiem panākumiem skatēs un konkursos, dažādos festivālos. Novērtējam lielo ieguldīto darbu, lai sasniegtu tik augstus rezultātus! Novēlu uzkrāt daudz spēka un enerģijas, gan piedaloties lielajā notikumā –simtgades Dziesmu un deju svētkos, gan atpūsties un izbaudīt vasaru, lai arī nākamajā gadā varam tiekties uz augstiem sasniegumiem, nebaidoties no jauniem izaicinājumiem!
    Pasākumā tika apbalvoti 59 izglītojamie, 38 pedagogi, 22 izglītības iestāžu mākslinieciskās pašdarbības, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu kolektīvi, kā arī 11  pilsētas amatiermākslu kolektīvi. Pašvaldības budžetā šim mērķim tika atvēlēti kopumā vairāk nekā 15 000 eiro.
 
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. GideonsNobriedis
  GideonsNobriedis
  pirms 1 gada

  Uz ko tas vecais bildē tik cieši lūr???

  Atbildēt
 2. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Nu uz vecām grošām jau nu gan neskatītos.:DDD

 3. he
  he
  pirms 1 gada

  Viņš taču nebūs noplēsis piedurkni!? DDD

 4. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  Kur lūr, kur lūr(!), tur kur meiča modelējot kleitu ir sagatavojusi vietu lūrēšanai.:)DD Tā ir ķeramā kleita, lai kādu apmuļķotu un aizstieptu pie altāra.:)DDD

Pievienot komentāru