Pašvaldības policijai nav kur likt pamestās automašīnas
INESE ZONE

Katrs būs ievērojis, ka šur tur Jēkabpilī stāv automašīnas, kuras īpašnieki tur pametuši jau ilgu laiku. Īpaši traucējošas tās ir daudzdzīvokļu namu rajonos, kur jau tā ir problēmas ar vietu transporta novietošanai, bet rada problēmas arī citur. Nereti tās jau ir vandaļu apskādētas un vidi nerotā.
    Izrādās, ka šādas pamestas automašīnas rada problēmas pilsētas pašvaldības policijai, jo nav kur tās pārvietot un glabāt.
     Jēkabpils domes attīstības un tautsaimniecības jautājumu komitejas sēdē pašvaldības policijas pārstāvis informēja, ka policijai nav kur likt  pamesto transportu, jo nav piemērotu stāvvietu, kas uzņemtos atbildību par tā glabāšanu. Ja šādu automašīnu pārvieto, tad atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem pašvaldības policija ir atbildīga par to saglabāšanu, un tai jāgādā, lai transportu novietotu atbilstošā stāvvietā. Pretējā gadījumā var uzrasties īpašnieks un izvirzīt dažādas pretenzijas. 
     Deputāti nolēma uzdot izpilddirektoram Guntaram Gogulim meklēt iespēju, kur šādas automašīnas varētu novietot, kā arī domāt par atbilstošiem papildinājumiem pašvaldības saistošajos noteikumos, kas varētu palīdzēt risināt šo situāciju.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he
    he
    pirms 1 gada

    Tolmets - izcel naudu no lūžņiem.

    Atbildēt

Pievienot komentāru