Pašvaldības uzņēmumu vadītājus meklēs ar konkursu starpniecību
INESE ZONE

BD interesējās, vai jaunajai Jēkabpils domes vadībai jau ir konkrētāks vērtējums par pašvaldības uzņēmumu un citu struktūru darbu? Kā zināms, jau ir izsludināts konkurss uz SIA «JK Namu pārvalde» un SIA «Vidusdaugavas SPAAO» valdes locekļa amatu. 
   Septembrī beidzas termiņš, uz kuru amatā apstiprināts SIA «Jēkabpils siltums» vadītājs. BD jautāja, vai konkursu rīkos arī uz viņa amata vietu un kā tas būs ar citiem pašvaldības uzņēmumiem? Šādā gadījumā vai nu var pagarināt līgumu ar vadītāju, vai rīkot konkursu.
    Kā saka Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, jau pirms kāda laika esot skaidrots, ka jauna koalīcija nav nākusi meklēt  politiski neatbalstošus vai citādi domājošus cilvēkus, lai no viņiem atbrīvotos. 
    -Mūsu uzstādījums ir tāds, ka mēs gribam, lai mūsu kapitālsabiedrības strādā iedzīvotāju labā, lai viņi saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu un par iespējami mazāku samaksu. Protams, mēs ejam cauri visām sabiedrībām un runājamies, kas būtu jādara. Šobrīd «JK Namu pārvalde» vadītājs ir atteicies no valdes locekļa amata, tāpēc ir izsludināts konkurss. Tiklīdz «Jēkabpils siltums» vadītājam beigsies līguma termiņš, mēs izsludināsim konkursu, kurā noteikti piedalīsies arī uzņēmuma tagadējais vadītājs, kurš nāks ar savu redzējumu, kā varētu tālāk notikt uzņēmuma darbība, un būs iespēja pieteikties arī citiem. Un šādā veidā mēs noteikti iesim to pašu ceļu arī ar citām kapitālsabiedrībām. Man nav  šobrīd pretenziju pret «Jēkabpils siltumu», un nevajadzētu arī būt, zinot to, ka viņi plāno iesniegt sabiedrisko pakalpojumu regulatoram apstiprināšanai jaunu tarifu plānu, kas paredz iedzīvotājiem par dažiem procentiem mazāku tarifu. Tāda tā sistēma varētu būt, lai pieeja visiem būtu vienāda. Šādā veidā mēs esošajam vadītājam dodam iespēju parādīt, ka viņš ir labākais, – sacīja R. Ragainis.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Xxl
    Xxl
    pirms 9 mēnešiem

    Kad tiks nomainīts ūdens priekšnieks.Užulis? Tas arī sēž no komunistu laikiem un tērē valsts naudu.savām vajadzībām (piemēram velosipēds)

    Atbildēt

Pievienot komentāru