«Pateicos ikvienam par katru labu vārdu!»
AIJA VALDMANE

Kā jau esam informējuši,  «Latvijas pasta» organizētajā konkursā «Mans pastnieks 2019» katrā Latvijas reģionā noskaidroti uzticamākie, izpalīdzīgākie un atbildīgākie past­nieki un pasta nodaļu operatori.
   Pastnieku konkurencē par labāko Zemgales reģi­o­nā atzīta Valija Grau­diņa no Jēkabpils novada Ru­benes pasta nodaļas.
    – Pastnieka un pasta operatoru profesiju īpaši novērtē laukos, jo pasta darbinieki ir izpalīdzīgi un atsaucīgi arī ārpus tiešajiem darba pienākumiem, ar padomu vai praktisku palīdzību nereti atbalsta tos, kas paši par sevi parūpēties nespēj, – raksta VAS «Lat­vijas pasts» vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.
     Uzzinot par šo notikumu, BD, sazinoties gan ar «Latvijas pastu», gan ar Rubenes pasta nodaļas vadītāju Kristīni Daģi, devās ceļā uz šo pagastu, lai iepazītos un aprunātos ar pasta darbinieci, kura pastnieku konkurencē atzīta par labāko, izpalīdzīgāko, pretimnākošāko.
     Pie Rubenes pasta nodaļas stāv sarkans «golfs», tātad Valija apgaitā vēl nav devusies, acīmredzot strādā pie preses izdevumu sagata­vošanas. Mūs sagaida no­daļas vadītāja Kristīne Daģe, kura šos pienākumus veic no 2011. gada. Viņa apstiprina, ka Valija ir cilvēks, kura patiešām šo augsto novērtējumu ir pelnījusi, jo ir atbildīga, precīza, un viņas klienti ļoti labi par šo darbinieci atsaucas. Viņas pastnieces darba stāžs ir 16 gadi.
     Tiekam aicināti telpā, kur strādā Valija Graudiņa. Viņa ir jauna sieviete ar gai­šu, atklātu seju un atstāj patīkamu iespaidu ar savu vienkāršību un sirsnību. Preses izdevumi un citi pasūtījumi sakārtoti braucienam pa mājām, un saruna var sākties.
    – Esmu no Kaldabruņas un tur arī dzīvoju, – iesāk Valija. – Par pastnieci sāku strādāt jau Kaldabruņas pasta no­daļā, un mans darba stāžs tur bija četri gadi. Kad pastniekus motorizēja, darba vairs nebija. Palika tikai viena pasta nodaļa Rubeņos un viens pastnieks. 
 
Pilns teksts – 6. marta "Brīvajā Daugavā". 
Ja vēlaties abonēt šī (vai jebkura cita BD numura, sākot no 2010. gada) numura elektronisko (pdf) versiju, rakstiet uz e-pastu: sarmite@bdaugava.lv
Piemēram: Vēlos saņemt "Brīvās Daugavas" 6. marta numuru savā e-pastā: manspasts@inkaste.lv (jūsu e-pasta adrese).
Viena numura cena – 0,44 eiro, mēneša maksa – 3,80 eiro  (t. sk. PVN 21%) (būs jāveic pārskaitījums internetbankā). 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru