Pats dizaina soliņš izmaksājis tikai 4 500 eiro
INESE ZONE

Līdz šim tā dēvētie dizaina soliņi Jēkabpilī ir uzstādīti uz Daugavas dambja. Tie veltīti sadraudzības pilsētām ārzemēs un ir izmaksājuši kādus padsmit tūkstošus eiro katrs. Tie gan nav tikai soliņi vien, bet papildināti ar dekoratīvu stendu, ko veido fotoattēli no katras pilsētas skatiem. 
    Šovasar pie jaunā pamptreka uzstādīts Jēkabpils 350 gadu jubilejai veltīts dizaina soliņš. Tā izmaksas daudziem BD lasītājiem šķitušas visai augstas. Par šo darbu tāmi informē Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs.
    -Par soliņa izmaksām tiešām ir liela interese no plašsaziņas līdzekļu puses. Jāteic, ka informācija par šo objektu ir izskanējusi nedaudz kļūdaini - ka tās ir tikai soliņa izmaksas. Tad tiešām var rasties sajūta, ka 15 000 eiro ir padārgi. Bet vēl tika veikti labiekārtošanas darbi pirms soliņa uzstādīšanas. Tur ir izbūvēti 111 m2 bruģa seguma, uzstādīti 109 metri betona apmaļu un 350 m2 platībā iesēts zāliens. No kopīgajām izmaksām – 15 000 eiro – pats soliņš izmaksāja 4500 eiro. Soliņa dizaina autors ir  pilsētas vecākais ainavu arhitekts Jānis Vagoliņš, – stāsta Raits Sirmovičs.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Rudens
  Rudens
  pirms 1 mēneša

  Jā, 4500 ir TIKAI!!!!!!! Paprasiet katram pretimnācējam uz ielas, ko viņš varētu izdarīt par četriem arpus tūkstošiem? Noteikti būtu daudz vairāk jēdzīgu ideju nekā tikai viens soliņš.

  Atbildēt
 2. Atbilde
  Atbilde
  pirms 1 mēneša

  Stulbi jautājumi ! Vai esiet ar arhitektu personīgi pazīstami ? Pats esiet arhitekts? Ja tikai viens no tiem , ko satikt darba dienā , darba laikā uz ielas , tad jā... jūsu līmeņa jautājums !

 3. Atbildei
  Atbildei
  pirms 1 mēneša

  Pats saprati ko tur samurgoji? Piektdienas vakarā atkal esi piemeties kā mārks!!! Varbūt parunāsim vēl par zelta tualeti? Soliņus un visus tos sviestainos dizaina elementus taisa firma, kas pieder samērā neveiksmīgam uzņēmējam bārdas rugājiem noaugušā papa korišam.

  Atbildēt
 4. Atceros
  Atceros
  pirms 1 mēneša

  Atceros ka Salceviča laikā kaut kādus soliņus par 4 tūkstošiem latu uzstādīja Islandes parkā. Esot baigi krutais dizains. Soliņi pēc pāris gadiem sapuva, un paldies dievam jo sū... vien tur bija. vot tev dizains

  Atbildēt
 5. A
  A
  pirms 1 mēneša

  Tas nav viens soliņš, bet faktiski 14 gab. Projekts, materiļi, transports, uzstādīšana, darba, alga, sociālais nodoklis, IIN. PVN vien ir 781 euro. 4500-781 jau paliek tikai 3719 euro utt Nav ko tracināt tautu, kas neko nesaprot no izmaksām

  Atbildēt
 6. dibens
  dibens
  pirms 1 mēneša

  Nav te ko gudri pļāpāt, liek tik dibenu uz soliņa un sēž kaut visu dienu

  Atbildēt

Pievienot komentāru