Pēc 10. jūnija “Jēkabpils rezidence” plāno uzsākt klātienes konsultācijas uzņēmējiem
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola,  informējot par reģionālās biznesa un tūrisma attīstības biedrības “Jēkabpils rezidence” darbu, stāsta, ka, arī  Covid  - 19 radītajā ārkārtas situācijā strādājot attālināti, darbs notiek aktīvi. 
      K. Ozola informē, ka biedrība iesaistījās problēmu risināšanā, saņemot informāciju par vajadzībām un  jautājumus no uzņēmējiem par atbalsta iespējām Covid-19 krīzes situācijā. Uzsākta arī sadarbība ar lielajām organizācijām - kā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Zemgales plānošanas reģions, finanšu institūcija “Altum” un LIA «Biznesa inkubatoru» Jēkabpilī. Visi kopā mēģinot darīt visu iespējamo, lai esošajā situācijā atbalstītu uzņēmējus. 
-Jāteic, ka ne visiem šis laiks ir nesis zaudējumus. Protams, ir satraukums un nedrošība, kas apgrūtina darbu, bet daudzi uzņēmumi turpina strādāt un meklē veidu, kā turpmāk organizēt savu darbu. “Jēkabpils rezidence” šajā situācijā  noorganizēja iespēju  uzņēmējiem telefoniski saņemt konsultāciju no zvērinātas advokātes Solvitas Bērziņas. Vienu dienu uzņēmējiem bija iespēja pa tālruni un e – pastu saņemt informāciju, kā šajā ārkārtas situācijā risināt individuālas domstarpības starp telpu nomniekiem un to īpašniekiem, lai panāktu kompromisu un bizness varētu izdzīvot šajā sarežģītajā laikā. “Jēkabpils rezidence” arī ir aktīvi iesaistījusies tūrisma attīstības projektos kopā ar Jēkabpils Vēstures muzeju un pašvaldības attīstības un investīciju nodaļu. Sadarbojoties ar reģionu pašvaldībām, taps kopīgi tūrisma maršruti un bukleti, kas tuvākajā laikā tiks prezentēti interesentiem. Biedrība arī piedalījās tirgus izpētē  un organizēja attālinātu tikšanos, kurā bija iesaistīta LTRK, domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un banku sektora pārstāvji un uzņēmēji. Viņi diskutēja par uzņēmējdarbības atbalstu Covid laikā. Sadarbībā ar biznesa inkubatoru top jauna grupa, kas apgūs pirmsinkubācijas mācības tiešsaistes režīmā, gūstot jaunas idejas biznesa attīstībai. Domāju, ka lielākais veikums ir biznesa ideju konkurss “Solis augšup”, kas jau ir izsludināts. Tā ietvaros ar domes piešķirto finansējumu -15 000 eiro - uzrunājam esošos uzņēmējus un personas, kas vēlas uzsākt biznesu Jēkabpilī. Varēs pretendēt uz pašvaldības grantu līdz 3 000 eiro apmēram. Sevišķi aicinām tos uzņēmējus, kas grib attīstīt jaunus pakalpojumus. Līdz 30. jūnijam varēs iesniegt pieteikumus. “Jēkabpils rezidence” arī konsultē par iespējām dalībai konkursā, - informē Kristīne Ozola. Viņa piebilst, ka tas, protams, būs konkurss, un tas nozīmē, ka visi projektu pieteicēji nesaņems atbalstu. Biznesa idejas vērtēs konkursa komisija, kuras sastāvā ir uzņēmēji, banku sektora un pašvaldības pārstāvji.
    Paredzams, ka aptuveni no 10. jūnija “Jēkabpils rezidence”  jau varēs organizēt konsultācijas klātienē (A. Pormaļa ielā 11) darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru