Pēc būvdarbu nodošanas ekspluatācijā sola Bebriņa atklāšanu
INESE ZONE

Preses konferencē Jēkabpils domē BD interesējās, vai Bebru ielas rekonstrukcijas būvdarbi ir pabeigti laikā un kad objektu nodos ekspluatācijā? 
    Kā informē Jēkabpils pašvaldības būvniecības no­daļas vadītāja Anita Va­naga, Bebru ielas mikrorajona būvdarbus kontrolē Būvniecības valsts kontroles birojs. Līgums ar Jēkabpils domi paredzēja, ka darbi jābeidz 17. novembrī, un tie esot pabeigti, bet uzņēmējiem tagad atbilstoši līgumam  visi dokumenti jāiesniedz Būvniecības valsts kontroles birojam pārbaudei. 
     – Likumā ir noteikts pārbaudes ilgums – 14 dienas. Tad tiek norādīts uz nepilnībām, kas ir jānovērš, pēc tam atkal birojam iesniedz dokumentāciju, un tad bi­rojs pieņem objektu ekspluatācijā. Tātad ir jānošķir divas lietas – būvdarbu pa­beigšana un objekta pieņemšana. Līgumā tas viss ir atrunāts, – skaidro A. Va­naga.
Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis stāsta, ka Bebriņš ir uzstādīts, tikai no vides objekta nav noņemts pārklājs, lai to svinīgi atklātu. Būvnieki gribējuši atklāšanas pasākumu rīkot 18. novembrī, bet sa­karā ar to, ka diena jau bija pietiekoši noslogota, nespējuši atrast laiku, lai šo pasākumu veidotu tādu, kas būtu baudāms un patīkams mirklis mikrorajona un pilsētas iedzīvotājiem. Bet tāds pasākums notikšot, un tas varētu būt reizē ar nodošanu ekspluatācijā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 11 mēnešiem

    Bebovkā iegriežos pa retam, bet pa gabalu skatoties, liekas kaut kā dīvaini, netīri, trotuāri vizuāli nepievilcīgi, kaut kādi rupji, ambāliski, liekas, ka visa bobrovka no tiem tizlajiem trotuāriem sastiķēta. Maijā, kad viss sazaļos, tad izpētīšu, ir tur foršāk un skaistāk, kā solīja. Apgaismojums esot par bālu, cilvēki sūdzas. Visa pilsēta tāda. Diennakts tumšajā laikā izskatās kā šausmu filmā, dīvainas sajūtas.

    Atbildēt

Pievienot komentāru