Pēdējā izbraukuma spēlē – bez pārsteigumiem
Juris Šteinbergs

Trešdien pēdējo sezonas izbraukuma spēli «Jēkabpils/SMScredit.lv» aizvadīja Tallinā pret piektās vietas īpašniekiem «Taltech» un piedzīvoja jubilejas – 25. – zaudējumu.
    Viesi mača sākumā izvirzījās vadībā ar 7:2, bet pēc piecām spēles minūtēm, kurās jēkabpilieši vēl izrādīja vērā ņemamu pretestību,  vadību pārņēma mājinieki. Izrāviens 11:3 pirmā  ceturkšņa beigās igauņiem nodrošināja vairāk nekā desmit punktu pārsvaru. Otrajā ceturksnī viņi to palielināja līdz 14 punktiem (52:36), bet pēc pārtraukuma «Tal­tech» veica izšķirošo izrāvienu. Panākot +24 (64:40) trešās desmitminūtes ievadā, mājinieki pie tā neapstājās un turpināja graut, sagādājot BK «Jēkabpils/ SMScredit.lv» kārtējo smago sakāvi ar  71:110 (20:31; 16:21; 17:26; 18:32).
   R. Hermanovskis guva 18 punktus, R. Būmeistars – 17, L. Gilmors – 13, E. Štel­mahers – 11.
    Nākamo spēli, kas  būs pēdējā šosezon, bet, iespējams, pat pēdējā kluba pastāvēšanas vēsturē, notiks svētdien plkst. 16.00 Jēkabpils Sporta namā. «Lūšu» pretinieki būs «Latvijas Universitāte», kas pēdējos piecos mačos ir izcīnījusi trīs uzvaras. Ieeja uz šo maču būs bez maksas.