Pensionāre no Jēkabpils laimē auto «Latvijas maiznieka» organizētajā loterijā
Māris Daude, AS «Latvijas maiznieks» pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs

«Latvijas maiznieka» organizētajā loterijā, kas norisinājās visos «Maxima» veikalos, jaunu automašīnu “KIA Stonic” laimējusi pensionāre Valentīna Lakstīgala no Jēkabpils. Jauno automašīnu svinīgā ceremonijā loterijas uzvarētājai pasniedza 10. aprīlī «Forum auto» salonā Rīgā.
      „Dienā, kad man piezvanīja un paziņoja, ka loterijā esmu laimējusi automašīnu, uzreiz atcerējos par filmu „Limuzīns Jāņu nakts krāsa”, nu arī es esmu tikusi pie sava limuzīna. Pašai gan autovadītājas apliecības nav, bet man ir divas mazmeitas, kurām būs jāsāk mācīties, lai var braukt,” stāsta loterijas galvenās balvas laimētāja Valentīna Lakstīgala, kura visvairāk iecienījusi «Latvijas maiznieka»  rudzu maizi “Zeltene”.
     Jau vairākus gadus dodam «Latvijas maiznieka» produkcijas cienītājiem iespēju laimēt jaunu automašīnu. Par to liels paldies jāsaka veikalam «Maxima» un arī mūsu ilggadējam sadarbības partnerim «Forum auto», kas šoreiz sagādājis vienu no jaunākajiem «KIA» automašīnas modeļiem – “KIA Stonic”, ko arī ar lielu prieku dāvinām loterijas uzvarētājai Valentīnai. 
    Šajā loterijā reģistrēts rekordliels dalībnieku skaits. Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā «Maxima» veikalos iegādājās kādu no «Latvijas maiznieka» zīmola „Zeltene” maizēm un pirkuma brīdī izmantoja “Paldies” karti.
 
Uzņēmuma arhīva foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru