Pensionāriem dāvinās pārtikas pakas
Agita Pleiko, Jēkabpils sociālā dienesta kopienas sociālā darbiniece

Pirms Ziemassvētkiem SIA «Brēķu nami», kas ir arī tirdzniecības centra «Aura» īpašnieki, pārstāvji Ingus Liseckis un Dace Kamišova dosies apciemot 50 apkārtējo mikrorajonu maznodrošinātus pensionārus, lai pirms Ziemassvētkiem dāvinātu viņiem pārtikas pakas.

 

 SIA «Brēķu nami» visa gada garumā ir bijuši iniciatori vairākām labdarības ak­cijām, sadarbojoties gan ar Jēkabpils sociālo dienestu, gan Jēkabpils nevalstisko or­ganizāciju apvienību — Jēkabpils NVO resursu centrs. Senioriem pārtikas pakas tika dalītas arī pavasarī, pirms Lieldienām.

   Septembra sākumā tirdzniecības centrā «Aura» notika labdarības pasākums daudzbērnu ģimenēm, un pavisam nesen «Aura» bija arī viens no Jēkabpils lielveikaliem, kas atbalstīja Jēkabpils NVO resursu centra rīkoto labdarības akciju «Pasniedz roku Sintijai un Laurai».

   — Mēs priecātos, ja uzņēmēju ar šādām iniciatīvām Jēkabpilī būtu vēl vairāk! Protams, gadās, ka sociālajā dienestā piesakās uzņēmumu pārstāvji, kas gatavi ziedot konkrētas lietas, arī sociālais dienests cenšas sadarboties, bet SIA «Brēķu nami» patīkami atšķiras, jo realizē konkrētus pasākumus, un tas nav ne viegli, ne viņu pienākums. Paldies par to! — atzīst Jēkabpils sociālā dienesta vadītājs Juris Tužikovs.

    Arī šoreiz pensionāri, pie kuriem uzņēmuma pārstāvji dosies, būs no apkārtējiem mikrorajoniem — Viesītes, Nameja, Jaunās, Viestura, daļēji — Brīvības ielas. I. Liseckis atgādina, ka visus no sarakstā iekļautajiem pensionāriem uzņēmuma pārstāvji apciemos paši, cenšoties pirms Ziemassvētkiem sniegt kaut nedaudz sirdssiltuma. Pie kā doties, ieteicis Jēkabpils sociālais dienests un pensionāru apvienība «Sasaiste». Pārtikas paku sa­gatavošanu atbalsta akcijas sadarbības partneris veikals «Supernetto».

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Līga
  Līga
  pirms 5 gadiem

  Patiešām malači! Prieks, ka ir tādi cilvēki!! Jāvļ vien, lai šī tradīcija neizzūd.

  Atbildēt
 2. au
  au
  pirms 2 gadiem

  Tikai šis pārtikas pakas palīdz sagatavot arī TC ,,AURA,, īrnieki ,firmas,kas šeit īrē telpas. Tas ir ne tikai SUPERNETTO. Skumji..

  Atbildēt

Pievienot komentāru