Pēteris Krastiņš - viens no konkursa «Gada sporta skolotājs 2018» uzvarētājiem
Sagatavoja S. RUTKA

Kā ziņo Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), izvērtēti konkursam «Gada sporta skolotājs 2018» iesniegtie 28 pieteikumi un pēc pirmās kārtas no tiem bija izvirzīti seši finālisti – Aiva Aišpure (Bauskas sākumskola), Sarmīte Gobiņa (Gulbenes sākumskola), Indra Krēgere (Engures vidusskola), Pēteris Krastiņš (Salas vidusskola), Vizma Tiltiņa (Staiceles pamatskola un Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālā skola), kā arī Anita Vilcāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija).
     Konkursa otrajā kārtā, kas norisinājās 26. novembrī, žūrija klātienē vēroja, kā dalībnieki vada sporta stundas skolēniem,  vērtēja skolotāja prasmi pielietot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, māku pašam kvalitatīvi demonstrēt vai iesaistīt skolēnus vingrinājumu demonstrēšanā, kā arī prasmi nodrošināt atgriezenisko saiti stundā. Tāpat uzmanība tika pievērsta emocionālajam fonam mācību stundu laikā, drošības noteikumu prasību ievērošanai un citiem kritērijiem. Otrās kārtas noslēgumā tika izvirzīti trīs nominanti – trīs labākie Latvijas sporta skolotāji. Godpilnajā trijniekā iekļuvis arī Salas vidusskolas sporta skolotājs Pēteris KRASTIŅŠ.
    Konkursa uzvarētājs – izcilākais Latvijas sporta skolotājs 2018. gadā – tiks nosaukts “Latvijas Gada balvas sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā.
     Konkursa «Gada sporta skolotājs 2018» vērtēšanas komisijā šogad ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp Latvijas vieglatlēte Anita Siliņa, sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, “Lattelecom” Rīgas maratona organizators Aigars Nords, Liepājas Sporta spēļu skolas direktora vietniece Evita Auniņa.
    Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Inita
    Inita
    pirms 1 gada

    Godam pelnīta atzinība-lai vairāk būtu tādu pedagogu kā Pēteris.

    Atbildēt

Pievienot komentāru