Piektdienas Pēcpusdienas Pikniks Pļaviņu Pļavā
Apmaksāts raksts

12. jūlijā Pļaviņu novads ielūdz uz novada svētkiem – «Piektdienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā». Organizatori aicina uz kopīgu piknikošanu, dziedāšanu, radošu darbošanos un dancošanu. 
      No pulksten 18.00 Pļaviņās, Daugavas ielā 50 aicināti pulcēties tuvi un tāli, mājinieki un viesi, lai kopā pavadītu iecienīto, nu jau trešo «Piekt­dienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā», kurš kļuvis par pilsētai raksturīgu tradicionālu pasākumu. Piknika vietas tiks ierādītas, un tās varēs iekārtot no pulksten 18.00. Organizatori aicina īpaši padomāt par noformējumu, jo krāšņākās un neparastākās piknika vietas tiks apbalvotas. Arī pasākuma dalībnieki aicināti ievērot dreskodu – ģērbties puķu raksta apģērbos. Piknikotāji varēs degustēt un vērtēt aukstās zupas (organizē biedrība «Pļaviņu pļāvēji», vairāk: www.plavinunovads.lv). Pārējais cienasts jāņem līdzi pašiem. 
       Nebijis un krāsains piknika notikums būs Elitas Patmalnieces radošā darbnīca – kopīga zīmēšana un krāsošana, iespēja ikkatram saņemt sava portreta skici, ko uz vietas zīmēs pati Elita. Būs arī mākslinieces darbu mini izstāde, kartiņas un gleznas, autogrāfi, būs jautras sarunas un interesanti stāsti. 
     Pulksten 19.00 ar koncertu vakaru ieskandinās Baumaņu ģimenes un draugu starptautiskā apvienība «Melodic». Pēc koncerta folkloras kapelas «Karikste» pavadībā varēs izdejot latviešu un kaimiņtautu lustīgos Pļavas dančus. Iestājoties tumsai, Daugava ievizēsies muzikālo strūklaku rakstos un skaņās, kuru veidotāji ir «Artistic» komanda. Par jestru zaļumballi gādās savulaik Pļaviņās iemīļotā tradicionālā muzikantu festivāla «Vizu, vizu» dalībnieki – «Pļaviņu muzikanti», «Ilūzija», «Nereta», kuriem pievienosies «Soļi» un «Melanna». 
     Ieeja pasākumā ir bez maksas. Organizatori lūdz  ņemt līdzi pledus vai piknika krēsliņus.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru