PII «Bērziņš» 2. septembrī atsāks darbu
Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Bērziņš» ēkā  Madonas ielā 50 notika atjaunošanas un energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi. 
    8. jūlijā Jēkabpils  būvvalde sastādīja aktu par objekta  pieņemšanu ekspluatācijā un apliecinājumu par būvobjekta gatavību ekspluatācijai. Būvdarbi objektā ir pabeigti, darbus veica SIA «Ošukalns celtniecība». Līdz ar projekta pa­beigšanu  no 2. septembra pirmsskolas izglītības iestāde «Bērziņš» turpinās dar­bu Jēkabpilī, Madonas ielā 50.
    Kā ziņots iepriekš, Jēkabpils pašvaldība 6. februārī noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta «PII «Bērziņš» ēkas atjaunošana un energoefektivitātes pa­augstināšana» īstenošanu. Projekta mērķis – sekmēt pirmsskolas izglītības iestādes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu, samazinot primārās enerģijas patēriņu. Lai novērstu konstatētās ēkas energoefektivitātes problēmas, par projekta finansējumu tika veikta malkas katlu nomaiņa pret granulu katliem, ēku ārsienas siltinātas ar siltumizolācijas materiālu, pamatu un cokola sienu papildu siltināšana ar ekstrudēta putu polistirola plātnēm, pirmā stāva grīdas siltināšana no pagraba puses, savietotā jumta konstrukcijas papildsiltināšana paredzēta ar cieto akmens vati. Tika veikta visu logu nomaiņa uz jauniem PVC logiem un ārdurvju nomaiņa, mehāniskās ventilācijas izbūve, savukārt esošais apgaismojums nomainīts pret energoefektīvu LED apgaismojumu. Tāpat veikti arī papildu darbi, lai atjaunotu ūdensvada un kanalizācijas tīklus, elektrotīklus un labiekārtotu teritoriju. Tajā atjaunots segums un bērnu nojumes ar jaunākām rotaļu iekārtām, kā arī iestādīti jauni koki un apstādījumi. Projekta kopējās izmaksas ir EUR 1 623 842,07, no kuriem 447 205 EUR ir paredzētais Eiropas Reģi­onālā attīstības fonda finansējums, 23 357,84 EUR ir valsts budžeta dotācija un 70 127,97 EUR ir pašvaldības līdzfinansējums, projekta neattiecināmās izmaksas ir EUR 1 083 151,26.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru