Piketā Jēkabpilī protestē pret vakcināciju
INESE ZONE

14.  augustā vairākās vietās Latvijā, arī Jēkabpilī notika piketi pret obligāto vakcināciju. 
Jēkabpils akcijas dalībnieki pulcējās laukumā iepretim Krustpils kultūras namam. Viņi informēja, ka pikets ir saskaņots. Policija notiekošajā neiejaucās, un vēroja piketu no malas.  Vismaz akcijas sākumā, kamēr BD bija piketa norises vietā, nekādi incidenti nenotika. Organiozatori sekoja tam, lai cilvēki ievērotu divu metru distanci. Daudzi bija ar plakātiem, kas vēstīja, ka vakcinācija ir Satversmē minēto tiesību pārkāpums. 
BD aptaujātie piketa dalībnieki atzina, ka tieši tāpēc atnākuši, jo uzskata, ka ir aizskartas viņu cilvēktiesības, kas panākts ar pēdējiem politiķu lēmumiem, kas faktiski padarot vakcināciju par obligātu. Dažiem nosacījumi, ka atsevišķu profesiju pārstāvjiem jāvakcinējas, rada sarežģījumus darbā. 
-Esmu skolotāja, un man ir liegta iespēja strādāt, kaut es mīlu savu darbu. Ja cilvēkam nedod brīvas izvēles tiesības, tad tā nav demokrātiska valsts. Man ir trīs maģistra grādi, ja valstij nevajag izglītotus cilvēkus, tā ir problēma. Neesmu pret vakcināciju, bet par to, lai būtu izvēles tiesības. Tā ir eksperimentāla šprice, tā pat nav vakcīna. Kāpēc man jāpierāda, ka esmu vesela? Jau  tā ir jāveic obligātās veselības pārbaudes. Ja tās apliecina, ka esmu vesela, kāpēc vajadzīgi testi? Esmu pret to, ka šādi testi būtu par maksu. Kāpēc veselam bērnam pirms skolas jāpierāda, ka viņš nav slims? Bērni ar šo vīrusu neslimo. Kāpēc vajadzīgi siekalu testi? Tie taču satur mūsu DNS, kas ir konfidenciāla informācija. Kāpēc nav informācijas par pētījumiem par vakcīnām, nav aicinājumu piekopt veselīgu dzīvesveidu, stiprināt imunitāti, ir tikai viena masveida informācija - vajag vakcinēties. Es esmu par veselīgu dzīvesveidu, par sportošanu, tikšanos, socializāciju, bet mūs grib iebiedēt un iedzīt mājās, - tādu viedokli pauda viena no akcijas dalībniecēm. Tāds bija arī citiem. Izskanēja arī iebildumi pret ierobežojumiem nevakcinētajiem apmeklēt pasākumus, jo nodokļus taču visi maksājot vienādi.
Akcija Jēkabpilī ilga no pulksten 12.00 līdz 13.00. Valsts policija informē, ka  14. augustā visā valstī uzsākti 15 administratīvā pārkāpuma proces par dažādiem pārkāpumiem saistībā ar šo protesta akciju, bet kopumā vērtē to kā mierīgi noritējušu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (18)

 1. Skolnieciņš no svētavota
  Skolnieciņš no svētavota
  pirms 1 mēneša

  Nesteidzīgi tuvojas jaunais 2021./2022. mācību gads. 1. septembris nav aiz kalniem. Par nelaimi, jaunā mācību gada sākumu aizēno Covid-19 pandēmija. Šīs vīruss mūsu Tēvzemē plosās kopš 2020. gada 13. marta. Paldies Dieviem, tagad mūsu valstī ir brīvi pieejamas vakcīnas, kas mums palīdzēs mazināt saslimstību ar Covid-19 vīrusu un ļaus mums atgriezties pie ierastās dzīves. Vakcinācijai var pieteikties elektroniski internet vietnē manavakcina.lv vai telefoniski, zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Būsim apzinīgi pilsoņi un vakcinēsimies! Mīlēsim un cienīsim mūsu Tēvzemi – Latviju. Būsim Latvijas Republikas patrioti ne tikai vārdos, bet arī darbos. Pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos no riebīgā Covid-19 vīrusa! Lūgsim visvarenos Sentēvu Dievus, lai Covid-19 vīruss taptu uzveikts! Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai sirgstošie taptu dziedināti! [Komentāra 1. daļa] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  Atbildēt
 2. Skolnieciņš no svētavota
  Skolnieciņš no svētavota
  pirms 1 mēneša

  [Komentāra 2. daļa] Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai visu cienītais un visu godātais Pērkoņtēvs padzen no mūsu zemes ļauno Covid-19 vīrusu! Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Laima attīra mūsu prātus no dusmām un aizvainojuma! Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Māra pasargā mūs no pāragras nāves! Lai pērkonkrusts sargā Latviju! Lai Laimas skujiņa atvaira no mums nelaimes! Lai Laimas slotiņa aizslauka mūsu raizes, skumjas un bēdas! Lai Māras krusts dāvā mums ilgu mūžu! Lai Māras ūdeņi aizsargā mūs no ļaundariem! Lai Austas koks dāvā mūsu tautai viedumu! Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu priesteris] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi

 3. Rudens
  Rudens
  pirms 1 mēneša

  Jau pirms daudziem gadiem kāds gudrais teica: "Ja visiem muļķiem uzvilktu baltas cepures, pasaule no putna lidojuma izskatītos kā zosu bars". Pilnīgs ārprāts! Tāda tumsonība jau sen nav redzēta! Īpaši "paspīdējusi" ārkārtīgi izglītotā skolotāja: Brīnums, kā vēl nav pieminēta Bila Geitsa interese par viņas klozetpoda saturu, jo tur tak ir šausmīgi daudz DNS ar tik konfidenciālo informāciju par viņu. Un šī vēl atļaujas kaut ko par nodokļiem izteikties! Algu taču saņem no mūsu nodokļos samaksātās naudas. Un superizglītību arī ieguvusi par mūsu naudu! Korespondentiem lūgums turpmāk šīs "zvaigznes" saukt vārdos. Ja nebaidās šādus murgus stāstīt, lai atbild par saviem tekstiem. Un lai mēs zinām, no kuriem "skolotājiem" savus bērnus turēt pa gabalu.

  Atbildēt
 4. Khe
  Khe
  pirms 1 mēneša

  Ko nu murgo? Ir citas iespējas arī sevi pasargāt.

 5. Jā, jā!
  Jā, jā!
  pirms 1 mēneša

  Tā skolotāja šajā mācību gadā uz skolas tualeti lai nemaz i neiet: tur tak gaidīs Geitsa aģenti, lai nozagtu viņas DNS paraugu! Lai klasē sēd pamperā un savu vērtīgo DNS nes uz māju. Tiesa- ilgi jau viņai tā nebūs jāmokās: kad pieņems jaunos likuma grozījumus, šitādus dundukus no darba skolā varēs atlaist, un skola būs brīva no šīs vērtīgās DNS nēsātājas.

  Atbildēt
 6. skolotājai
  skolotājai
  pirms 1 mēneša

  Diez kurā skolā strādā šī skolotāja kas ar daudzajiem maģistra grādiem tomēr apliecina apziņas trulumu. Vai skolu direktori zina kādas učenes viņu skolās strādā un atbalsta šādus viedokļus un nostāju. Ja manu bērnu mācītu šāda tumsoņa es viņu uz tām stundām nelaistu. Un vecākiem vispār būtu jāsaprot ka nepotēti skolotāji ar savu tumsonību apdraud jūsu bērnu veselību, atkal viņu dēļ būs attālinātas mācības, skolotājiem jau tas izdevīgi, arī var gumiju stiept

  Atbildēt
 7. nigga
  nigga
  pirms 1 mēneša

  nigga

 8. skolotājai vēl
  skolotājai vēl
  pirms 1 mēneša

  Vispār, kādreiz teica, ka, ja esot 2 augstākās, trešā vairs nelīdzot! Labi, ka mans bērns skolu jau pabeidzis..... Bet prieks par to, ka šo "cilvēktiesību aizstāvju" tomēr nedaudz...Nav saprotams, kāpēc lietots LV karogs, jo faktiski šie cilvēki ir frontes otrā pusē, tie, kuru dēļ ir iespējams kaimiņu agresoru īstenotais hibrīdkarš.

  Atbildēt
 9. uzvelk halātu,tas arī ārsts
  uzvelk halātu,tas arī ārsts
  pirms 1 mēneša

  LV šie vīrusi ir ievesti ! Robežu ciet un visi veseli ! Ar afgāņu bēgļiem , vēl nez ko savedīs ! Pret gripu, ērču encefalītu u.t.t., nekur nav jāparakstās, bet pret Covid-19 jāparakstās ! Plakāts, kur tik briesmīgi jārūpējas , ka pat jāatlaiž no darba. Špricēsies, nevis , ka baidās saslimt, bet gan lai neatņem darbu! Nu jau špricēs pat veikalos!

  Atbildēt
 10. haha
  haha
  pirms 1 mēneša

  Sabeigt plaušas vai nosmakt gan nav bailes,bet no potes bail.Cik daudz jau katrs dzīvē ir saņēmis visādas vakcīnas un dzīvs.Stulbeņi un tikai,salasās you tubē un feisbukā visādas dumības un tagad gudrāki par visiem ārstiem.

  Atbildēt
 11. He he
  He he
  pirms 1 mēneša

  Tev vēl neapnika? Viena pati aizp@ūtījusi visu komentu dadaļu! Šī vakcīna nav ne novājināts vīruss, ne baktērija, kā tas bija visām vakcīnām iepriekš. Laid sev $irsā visu pēc kārtas un būsi laimīga, bet liec mierā citu cilvēku izvēli! Nenosprāgsi, ja nepotētais tev, @ūdam, paies garām!

 12. No laukiem
  No laukiem
  pirms 1 mēneša

  Te jau pēc sejām var redzēt, cik intelektuāli tie protestētāji....facebook dīkdieņi.

  Atbildēt
 13. A
  A
  pirms 1 mēneša

  Nerealizējušies cilvēciņi zīmējas ar aprakstītām lapelēm.

  Atbildēt
 14. B
  B
  pirms 1 mēneša

  vai nav tā ka skolotājiem izdevīgi strādāt attālināti, mazāk darba, mazāk atbildības a piķis nāk tas pats, tāpēc negrib potēties?

  Atbildēt

Pievienot komentāru