Pilsētas centrā sēšot griķus
INESE ZONE

Jēkabpilī, Neretas ielas malā, pie dīķa ir aparta liela zemes platība. Preses konferencē domē izskanēja jautājums, kas tur būs – kaut ko cels vai būs rudzu lauks? 
       – Ir informācija, ka tur plāno sēt griķus. Ir persona, kas grib izmantot šo zemi sējai. Tā ir privāta zeme, bet jāpārbauda konfigurācija, kurā vietā ir uzarts, kādas ir zemes robežas, jo tur ir arī pašvaldības zeme. Tāda prakse ir pirmo reizi, kad pašā pilsētas centrā  uzar zemi, lai to apsētu. Situācija ir interesanta. No vienas puses, tas ir labi, jo tur ne­būs kūlas, nedegs. No otras – neierasti, ka centrā augs labība. Skatīsimies. Ja tur būs kādi pārkāpumi, tad noteikti sodīsim cilvēku, kas to veic, vai zemes īpašnieku, – skaidro domes izpilddirektors Guntars Gogulis. Uz jautājumu, kādi varētu būt pārkāpumi, G. Gogulis atbildēja, ka runa ir par zemes izmantošanu; par to, kāds ir noteikts zemes lietošanas mērķis – vai tā ir apbūves zeme vai lauksaimniecības zeme. Ja tā ir apbūves ze-me, tad tur nevar sēt. Zemes īpašniekam un lauksaimniekam pirms lauka ierīkošanas par to būtu jāpainteresējas, vai viņš to dara pareizi. 
    – Mēs skaidrosim, kāda ir situācija. Gan jau deputātiem arī radīsies jautājumi. Tagad nevaru pateikt, kādiem mērķiem zeme domāta, jāprecizē konfigurācija. Tur ir daļēji lauksaimniecības un daļēji apbūves zeme, jāskatās, kas ir aparts, – sacīja G. Gogulis.
    Viņš nenosauca zemes īpašnieku, bet no izteikumiem varēja saprast, ka runa ir par Jolandu Dišleru, kas nodarbojas arī ar zemkopību un jau iepriekš ir izrādījis interesi par zemes nomāšanu no domes lauksaimniecībai. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. Xx
  Xx
  pirms 1 gada

  Ha ha

  Atbildēt
 2. Dhjk
  Dhjk
  pirms 1 gada

  Galīgi ahu&jeli?

  Atbildēt
 3. verotājs
  verotājs
  pirms 1 gada

  Mūsu bajārs griķos varēs lobīt iekšā, ka ausis vien kust. :DDD Eiropā tas nav nekas neparasts, normāla padarīšana. Pie mums, antiņiem, viss parastais ir neparasts.

  Atbildēt
 4. Ansis
  Ansis
  pirms 1 gada

  Viss ir skaisti, jautajums, ka Dislers parupesies lai no texnikas riepu protektoriem kritosa zeme un netiriba nenoklutu uz pilsetas ielam?

  Atbildēt
 5. Ano
  Ano
  pirms 1 gada

  Tak norm. Štelle, vel jau var uzcelt kādu dabasgāzes fabriku, durshlaks nav aizdomājies, būs lieli brodi un pohuj. Dzīvosim liela izmēra laukos.

  Atbildēt
 6. Ansis
  Ansis
  pirms 1 gada

  Lai Gogula kungam nebutu japulas 0.5 ha zemes ir pasvaldibas, lojali butu zinat, kas notiek pilseta,bez rekonstrukcijas plana un saskanosanas..vai ne ta?

  Atbildēt
 7. Līva
  Līva
  pirms 1 gada

  Labi, ka ne rapsi...

  Atbildēt
 8. Izlūks
  Izlūks
  pirms 1 gada

  Smieklīgākais, ka tas notiek pa nakti! Dišleram sen jau šaibas smadzenēs grīļojas. Nabaga darbinieki.

  Atbildēt

Pievienot komentāru