Pirmais vēlēšanu saraksts iesniegts arī Aknīstes novadā
Pēc cvk.lv

Ceturtdien pirmais deputātu kandidātu saraksts pašvaldības vēlēšanām iesniegts arī Aknīstes novadā. To iesniegusi vēlētāju apvienība "Vienoti novadam"
 
VIENOTAM NOVADAM
1. Vija Dzene
2. Sandra Vārslavāne
3. Laura Čāmāne
4. Jānis Ģeidāns
5. Aija Kurkliete
6. Artis Vuškāns
7. Inita Lejiņa
8. Jānis Multiņš
9. Austris Pakalns
10. Ēriks Serafinovičs
11. Rainers Mežaraups
12. Ilga Cālīte
 
 Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada pašvaldību vēlēšanām notiks  līdz 24.aprīlim. 
    Tiesības piedalīties pašvaldību vēlēšanās ir balsstiesīgajiem Latvijas un citu ES dalībvalstu pilsoņiem, sākot no 18 gadu vecuma. ES pilsoņiem, lai piedalītos Latvijas pašvaldību vēlēšanās, 90 dienas pirms vēlēšanām jābūt reģistrētiem Latvijas Iedzīvotāju reģistrā. Visiem vēlētājiem jābūt reģistrētiem Vēlētāju reģistrā.
   Balsstiesīgajiem pilsoņiem ir tiesības vēlēt tajā pašvaldībā, kur ir bijusi viņu reģistrētā dzīvesvieta 90 dienas pirms vēlēšanu dienas vai pašvaldībā, kur viņiem pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums.
  Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas Latvijā notiks 2017.gada 3.jūnijā, sestdienā. Tajās  būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti. Pašvaldību vēlēšanu kārtība noteikta Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, Vēlētāju reģistra likumā un Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumā.

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. Trakums
  Trakums
  pirms 1 gada

  Ei, ei! Dzene atkal raujas siltā vietiņā!? Cik tad ilgi viens sievišķis laidīs uz grunti to novadu? Asari nolaida, tagad Aknīstes kārta, vai? Vai ta pati neredz, ka darbi neiet un pateikt nevinam neko arī nejēdz, tik solīt iemācījušies kā jau dižens vadonis....

  Atbildēt
 2. ne par ne pret
  ne par ne pret
  pirms 1 gada

  Nejau Vija ir pie vainas, ko vina cilveks var izdarit...ja ir tadi deputati, kas dara visu sev labat. Piemeram: Čāmāne ko vina labu ir pagastiem izdarijusi?

 3. Piekrītu
  Piekrītu
  pirms 1 gada

  Ko tur brīnīties!!! Par 4 gadiem Dzenes kundzes alga dubultojas, tagad jau sasniedz 1028 EUR pēc nodokļu atskaitīsanas!!!Tāpēc klusai aitiņai vienalga, kas notiek novadā! Pašreiz visu kontrole cenzura Aknistē, debates par novadu notiek šeit, nevis Aknīstes novada mājas lapā! Dzenes kandidatūra ir ļoti izdevīga Voitiškai, kura gandrīz visu budžeta naudu piegrab sev! Vai nav skaidrs?!

  Atbildēt
 4. Home page lūrētājs
  Home page lūrētājs
  pirms 1 gada

  Ko tur par Aknīstes novada mājas lapu teikt... Visos novados tās ir vienādas. Pīāristi tik liek afišas un atskaites par ballēm un koncertiem. Pēc mājas lapām spriežot novados vispār nekādu problēmu nav. Viss ideāli. Viss iet uz urā. Vai kāda novada mājas lapā ir kāds raksts par vietējo problēmām, par kādas amatpersonas pieļautu kļūdu vai kāda iedzīvotāja neapmierinātais viedoklis. Nekā tāda tur nav. Tātad viss kārtībā, ak, cienījamā kundze.....

  Atbildēt
 5. lojalais
  lojalais
  pirms 1 gada

  Aknīstes domes mamma - Vija Dzene šīs debates neņem galvā, viņai kopā ar novada deputātiem uzpļaut uz tautu...Svītrosim ārā no sarakstiem visas vecās un nogurošas sejas un liksim plusus jauniem, darbotiesgribošiem cilvēkiem...

  Atbildēt
 6. ern
  ern
  pirms 1 gada

  Es ceru, ka jūs saprotiet, ka ņemot viņu partijas lapiņu un svītrojot viņus, jūs tāpat nobalsojat par to sarakstu.

 7. objektīvais
  objektīvais
  pirms 1 gada

  Visiem ir tiesības iesniegt sarakstus...

  Atbildēt
 8. aha
  aha
  pirms 1 gada

  Un nevienam nav bijušas dotas tiesības valsti ar visiem iedzīvotājiem nolaist līdz gruntij. Nav ko līst deputātos, ja rokas par īsām un smadzeņu pods tukšs. Kā viens lielsaimnieks teica, ka deputātos lien dzīves neveiksminieki, nerealizējušies cilvēki. Un ko no tādiem prasīt? Uzplaukumu? Uzplaukuma nav un nebūs, jo zars ir nokaltis!

 9. 111
  111
  pirms 1 gada

  Ir arī labi kandidāti Katrā sarakstā var kādus 2-3 atrast.

  Atbildēt

Pievienot komentāru