Pirmajā pusfinālsērijas mačā zaudējums

Svētdien Latvijas telpu futbola virslīgas pusfinālsērijas pirmajā mačā Salaspilī starp FK “Raba”  un “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnu” uzvaru svinēja mājinieki
     Pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus neguva. Otrajā  vispirms trīs reizes Jēkabpils komandas vārtsargu pārspēja mājinieki, izvirzoties vadībā ar 3:0. Tikai 38. minūtē vārtus guva arī viesi – precīzs sitiens padevās Dmitrijas Kuzminam. Sākoties priekšpēdējai minūtei “Raba”  guva ceturtos vārtus, bet pēc trīsdesmit sekundēm Vadims Atamaņukovs panāca 4:2. Pēdējā minūtē vēl divus vārtus iesita mājinieki, un “Raba” izcīnīja uzvaru ar 6:2.
    Rezultāts pusfināla serijā līdz trim uzvarām kļuvis 1:0. Nākamo maču abas komandas aizvadīs 11. martā Jēkabpilī.
    Otrajā pusfināla sērijā, kurā sacenšas FC “Petrow” un “Lokomotiv Daugavpils”,  rezultāts ir 1:0 Daugavpils komandas labā.