Plānots sakopt un labiekārtot Ābeļu skolas teritoriju
Kaspars Sēlis

Ābeļu pamatskola pārstāv Jēkabpils novadu 2015. gada «Lielās talkas» konkursā, kuram šogad par saukli izvēlēts Raiņa teiciens «Pastāvēs, kas pārvērtīsies».
  11. martā konkursa laikā Ābeļu pamatskolas 5-gadīgie, 6-gadīgie un 1. — 4. klase veidoja dažādus praktiskus priekšmetus, kā arī mākslas darbus no sadzīves atkritumiem. 
   27.  martā  pamatskolā notika seminārs par atkritumu šķirošanu, diskusija par šķirošanas konteineru ne­pieciešamību skolas teritorijā. Pēc tam kopā ar biedrību «Ābeļzieds» tika radīti krēsli no PET pudelēm. Darbus veica 5. — 9. klase kopā ar vecākiem. Paralēli tika atklāta arī bērnu no atkritumiem veidotu praktisku un mākslas darbu izstāde «Pastā­vēs, kas pārvērtīsies».
   2. aprīlī skolā notiks bērnu darbu labdarības tirdziņš. Iegūtos līdzekļus novirzīs skolas akmeņdārza izveidei.
    25. aprīlī  pamatskolas akmeņdārzā notiks «Lielā talka», kurā galvenos darbus veiks skolas 5. — 9. klases meitenes. Zēni tikmēr labiekārtos apkārtni kopā ar Ievu Jasi, Arnoldu Jaku­bovski un vietējiem zemniekiem. Tiks uzstādīti arī putnu būrīši. Ja laika apstākļi neatļaus veikt aktivitātes ārā, tad darbi notiks maijā.
    Septembrī Ābeļu pamatskolas teritorijā turpinās rekreācijas zonas labiekārtošanu: tiks stādīti koki, veidoti celiņi un uzstādīti soliņi.
 
 
Autora foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru