Plūdus tirdziņā tomēr mēģinās novērst
INESE ZONE

BD jau informēja par applūdušo jauno tirdzniecības vietu, kas ierīkota Vie­sītes ielas malā. Tur pēc 11.  un 13. jūlija lietavām iela un gandrīz visa tirgus teritorija bija applūdusi. Par šo jautājumu tika runāts arī Jē­kabpils domes sēdē. Priekš­sēdētājs Raivis Ra­gainis interesējās, kāpēc projektā nav bijusi paredzēta lietus ūdens noteces iespēja, jo taču bijis zināms, ka tur vienmēr ir peļķes? Priekšsēdētāja vietnieks Andris Rutko piebilda, ka faktiski būtu jārunā arī par soda sankcijām tirgus galdu un jumtiņu izgatavotājiem, jo pasūtītais nav piegādāts laikā. Tirdziņam darbs bija jāsāk jau jūnijā. Pilsēt­saimniecības departamenta direktors Raits Sirmovičs sacīja, ka galdus bija plānots atvest 14. jūlijā, bet jumtu – nedaudz vēlāk. Viņš atzina, ka tagad nāksies tērēt papildu naudu, lai ierīkotu infiltrācijas notekaku. Neko citu tur nevarot darīt. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (15)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  "Priekš­sēdētājs Raivis Ra­gainis interesējās, kāpēc projektā nav bijusi paredzēta lietus ūdens noteces iespēja, jo taču bijis zināms, ka tur vienmēr ir peļķes?" Kam viņš uzdeva jautājumu? Kur atbilde? Kā tur īstenībā būs, būs soda sankcijas projektētājam vai nē? Kāpēc tiek piesegti domes darbinieki, un NEKAD neseko nekāda rīcība pret domes darbiniekiem, arī pret to, kurš projektēja šo placi? Lūdzu, korespondente, uzdodiet šos jautājumus Ragaiņa kungam, jo tas ir būtiski.

  Atbildēt
 2. Frīdis
  Frīdis
  pirms 11 mēnešiem

  Ragaiņa jautājums bija retorisks uz kuru atbilde nav vajadzīga. :)

 3. frīdim
  frīdim
  pirms 11 mēnešiem

  Savu retoriku Ragainis var paturēt pie sevis mājās. Bet te ir darbs un jautājumi, uz kuriem ir jāatbild.

 4. zinu
  zinu
  pirms 11 mēnešiem

  Jāveido deputātu komisija,kas pētīs iepriekšējā sasaukuma neizdarības un pieņems konkrētu lēmumu par konkrēto personu atbildību. Pētījumu jāveic četru gadu laikā,lai mainoties deputātiem viss būtu skaidrs.

 5. >> to zinu
  >> to zinu
  pirms 11 mēnešiem

  Nu ja, jo nākošie deputāti pētīs un analizēs četru gadu garumā šī sasaukuma neizdarības. Tā kā ar ko nodarboties pietiks vienmēr visiem.:)DDDD

 6. vērotājs - zinu
  vērotājs - zinu
  pirms 11 mēnešiem

  Jā, tu tad zini, bet Raivis gan tam nepiekritīs. Spriežot pēc intervijas, nav iekšās uz radikāliem risinājumiem un pārmaiņām. Palielam atsēdēs un viss. Tad jau lai Leonīds pats izsakās par savām un darbinieku nepilnībām, nevajadzēs nekādas komisijas, jo būtībā visiem ir skaidrs, kas ir kas, kas ir kā, un kurš ko var. Nu sūdīgi ir tie Leonīda laikos pieņemtie kadri. Te nav ko daudz domāt. Slotas kātu rokā un uz priekšu, pa kvadrātmetram, un sēta būs tīra. Un valkāšanās pa iestādēm, tā ir tikai formāla lieta. Kāpēc apbraukā tikai resno galu? Kāpēc neapbraukā objektus, neuzvaicā melnā darba darītājus, kā viņiem klājas, kādus uzlabojumus vēlētos, kādas problēmas darbos viņi saskata, utt. Tikai tā var tikt pie skaidrības. Bet, kur nu. BET TOMĒR, JA RAIVIS IR IEJŪDZIES, TAD IR JĀVELK. JA RIEKSTU NEKODĪS, PIE KODOLA NETIKS!

 7. zinošā
  zinošā
  pirms 11 mēnešiem

  Jautājumi tika uzdoti sirmovičam

  Atbildēt
 8. nezinītis
  nezinītis
  pirms 11 mēnešiem

  Ko sirmovičs atbildēja? Un par kādu naudu tagad visu pārtaisīs?

 9. rasa
  rasa
  pirms 11 mēnešiem

  No lidzekliem neparedzetiem gadijumiem.

 10. rasa
  rasa
  pirms 11 mēnešiem

  No lidzekliem neparedzetiem gadijumiem.

 11. un
  un
  pirms 11 mēnešiem

  Un ko būvvalde, sirmovičs? Sataisa sūdus, un šiem par to nekā? Tā kā BD vajadzētu Ragainim uzvaicāt. Ko deputāti domā, Leonīds. Bet, kad galdi nav laikā sataisīti, tad spriež par soda sankcijām. Labi ir, ka to galdu vēl nav. Kur tad liks, peļķē vai?

 12. nuf nufs
  nuf nufs
  pirms 11 mēnešiem

  Kā Jūs nesaprotiet, ja galdi būtu laicīgi piegādāti, tad nebūtu nekādu peļķu- apmeklētāji ap piebristajām tupelēm ūdeni aiznestu prom.

  Atbildēt
 13. naf nafs
  naf nafs
  pirms 11 mēnešiem

  Tak tagad visi nēsā sandales. :) Rudens, tad jau ar gumijniekiem varēs brist pēc rutkiem.

 14. dana
  dana
  pirms 11 mēnešiem

  smieklīgi, kā tagad visi mēģina brīnīties :) paši strādājuši iepriekšējos sasaukumos un tagad acis bola :D :D

  Atbildēt
 15. tā viņš ir
  tā viņš ir
  pirms 11 mēnešiem

  bola acis kā sūdā iekāpuši

Pievienot komentāru