Podologa pakalpojums tomēr būs pieejams arī par valsts noteikto pacienta iemaksu
ILZE BIČEVSKA

BD 31. marta numurā bija publikācija «Jēkabpils poliklīnikā, iespējams, vairs nebūs pēdu aprūpes speciālista». Slimnīcas valdes priekšsēdētājs I. Zvīdris solīja, ka centīsies rast risinājumu, lai speciālists tomēr paliktu arī slimnīcā, nevis pārietu pilnībā uz privāto praksi. 
– Tagad esam vienojušies, ka speciāliste zināmu laiku pieņems arī Jēkabpils reģionālās slimnīcas kabinetā. Vienošanās noslēgta uz nenoteiktu laiku, bet to, kādi ir tās nosacījumi, es plašākai publikai neatklāšu, – telefona sarunā sacīja Ivars Zvīdris. 
Arī pati podoloģe Ilona Ivanova apstiprināja, ka šāda vienošanās ir panākta, un viņa turpmāk pacientus pieņems pirmdienās no pulksten 8. 00 līdz 16.00. 
– Es esmu sertificēta podoloģe, un mans sertifikāts iegūts pavisam nesen – šogad. Ja viss atalgojuma jomā tā arī būs, kā man solīja slimnīcas vadība, tad sadarbību turpināsim, – sacīja Ilona Ivanova. 
Viņa lūdza ar BD starpniecību informēt lasītājus un potenciālos pacientus par to, ka iepriekšējā publikācijā minētā samaksa par podoloģes pakalpojumu  privātpraksē ir kļūdaina. Tie nav 40, bet gan 20 eiro par vienu vizīti.
Raksta autore atvainojas par sagādātajām neērtībām. 

Saistītais raksts:

Jēkabpils poliklīnikā, iespējams, vairs nebūs pēdu aprūpes speciālista

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru