Policija reida laikā konstatē vairākus makšķerēšanas noteikumu pārkāpumus
Sagatavoja J. Apīnis

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policisti rīkoja vairākus reidus Viesītes, Saukas un Rites pagastā, lai pārbaudītu, kā tiek ievēroti makšķerēšanas noteikumi.
     Reida laikā tika pārbaudīti 83 makšķernieki. Viņ­aukas ezerā policisti konstatēja 6, Krīgānu ezerā – 12 un Piksteres ezerā – 2 bezsaimnieka makšķerēšanas rīkus – ūdas. Par visiem gadījumiem tika uzsāktas administratīvās lietvedības.
   Savukārt Saukas ezerā divām personām konstatēja makšķerēšanas noteikumu pārkāpumus, par ko sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolus un izņēma divus makšķerēšanas rīkus – ūdas. 
      Latvijas administratīvā pārkāpuma kodeksa 80.3 panta 1. daļa nosaka, ka par makšķerēšanas noteikumu vai licencētās makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu izsaka brīdinājumu vai uz­liek naudas sodu no piecpa­dsmit līdz trīssimt piecdesmit eiro, konfiscējot pārkāpu­ma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez kon­­­­­­fiskācijas.
      Policija lūdz iedzīvotājus arī būt vērīgiem un nekavējoties ziņot par pamanītiem likumpārkāpumiem, zvanot pa tālruni 110. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. he he
  he he
  pirms 6 mēnešiem

  Kas tas ir tie daži reidi?

  Atbildēt
 2. Kaimiņjānis
  Kaimiņjānis
  pirms 6 mēnešiem

  Divas ūdas!!!! Tas ir kaut kas briesmīgs!!! Esmu šokēts.DDD

  Atbildēt
 3. Elektozvejnieks
  Elektozvejnieks
  pirms 6 mēnešiem

  Paši ūdas ielika un paši izņēma, zivis apēda. Neviens ūdu licējs par n-tajiem gadiem izskatās nav noķerts. Vismaz nav ziņots. Kad noķersiet, paziņojiet lūdzu, citādi mēs jau vairs neticam, ka policija kaut ko var noķert. Kā starp citu iet ar kases aparātu zagļu ķeršanu? Dzirdēju, ka viņi manīti pie Piksteres ezera. Tādēļ laikam uz turieni arī bija poliči aizbraukuši un pie viena ūdas izņēma. Hi, hi

  Atbildēt

Pievienot komentāru