Pozīcija ar opozīciju izplūcas par atbalstu boksa sacīkstēm
INESE ZONE

Biedrība «Tautas bokss» lūgusi Jēkabpils domi finansiāli atbalstīt  pasākuma sērijas «TM rings» 2. posma organizēšanu Jēkabpilī, piešķirot 1 500 eiro nomas un transporta izmaksu segšanai. Boksa sacensības  Jēkabpilī plānotas  15. augustā. Organizatori skaidro, ka “TM rings” 2. posmā ikvienam interesantam būs iespēja aizvadīt cīņu īstā boksa ringā ar profesionālu tiesnešu klātbūtni. Tiek solīts, ka «TM rings» Jēkabpils posmā cīņas aizvadīs arī profesionāli cīkstoņi kā Kristaps Zutis un Kristaps Bulmeistars. 
      Lemjot par atbalstu pasākumam sociālo  izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē, pret to iebilda opozīcijas deputāti Līga Kļaviņa un Raivis Ragainis. R. Ragainis uzsvēra, ka sacensību rīkotāju tāmei neesot atšifrējuma, kā tad naudu īsti lietos. Neesot  minēts, kur tad pasākums īsti notiks, vai tas būs par maksu vai ieeja būs par velti, un kā vispār būs ar pasākuma pieejamību tagad Covid – 19 riska laikā. Viņam esot zināma informācija, ka pasākums notiks slēgtā teritorijā un tikai ar ielūgumiem. Komitejas vadītāja Kristīne Ozola skaidroja, ka līdz šim taču vienmēr ir atbalstītas vietējā kikboksa kluba sacensības, un no tā, ka ienāk citi rīkotāji, pilsēta tikai iegūst. Organizatoriem tagad galvenais esot zināt, vai būs domes atbalsts, un pēc tam biedrība informēšot, kā īsti noritēs sacensības, tāpēc viņa aicināja savu attieksmi izteikt balsojumā. R. Ragainis iebilda, ka vispirms jāiegūst informācija, lai varētu zināt, kā balsot. L. Kļaviņa rosināja informāciju sagatavot vismaz līdz domes sēdei. 
      Domes sēde notika tajā pašā dienā dažas stundas pēc komitejas sēdes, kur  jau bija iekļauts balsojums par lēmumu par atbalstu boksa sacensībām. Arī tur opozīcijas pārstāvji nebija mierā ar skopo informāciju un apšaubīja, vai būtībā privātīpašuma teritorija Zīlānu ielā, kur plānota sacensību norise,  būs publiski pieejama interesentiem. Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps skaidroja, ka būs iespēja iegādāties biļetes. 
      Jēkabpils dome bieži ir atbalstījusi dažādus sporta un kultūras pasākumus, par dažiem no kuriem, apšaubot lietderību, plaši diskutējusi arī sabiedrība, un summas bijušas lielākas, tomēr iebildumi nerimās un abas puses apmainījās ar «laipnībām». K. Ozola pauda viedokli, ka deputātiem, kuri nepiedalās balsojumā (domāti opozicionāri, kas atturējās balsot komitejas sēdē), arī nav pamata apspriest un izteikties par lēmumu. Tāpat tika atgādināts, ka tagadējie opozicionāri, pie varas esot, arī atbalstījuši ne vienu vien diskutējamu pasākumu, pieminot 10 000 finansējumu smagā metāla grupu festivālam Jēkabpilī. Balsojumā atturējās L. Kļaviņa, un lēmums par 1 500 eiro atbalstu sacensībām boksā atbalstu tika pieņemts.
       Kā liecina informācija internetā, līdzīgas sacensības jau notikušas citviet Latvijā. «TM rings» “Facebook” lapā par cīņām Jēkabpilī informē, aicinot pieteikties dalībniekus: Cīņas sporta pārstāvji - iesācēji, amatieri un profesionāļi! Jums ir iespēja izaicināt savu drosmi un iekāpt ringā 15.08.
Startēt varēs gan pēc boksa, gan kikboksa un MMA noteikumiem!Pasākums būs pilns ar supercīņām! Vienā no cīņām uzstāsies Latvijas vadošais supervidējā svara bokseris Kristaps Bulmeistars
       Kā tad un kur pasākums noticis citur? Kandavas mājaslapā redzama plaša reportāža par sacensībām, kas 11. jūlijā Kandavā notika Vecpilsētas promenādē. Pasākumu kuplināja arī sacensības brīvrunas “Batl” (repa tekstu meistaru sacensības), un  uzvarētājs balvā saņēma ierakstu no «401» studijas, kā arī iespēju uzņemt profesionālu mūzikas videoklipu par velti. 
   Tātad Kandavā notika plašs un labi apmeklēts pasākums. Redzēsim, ko «TM rings» piedāvās Jēkabpilī.
     Covid – 19 ierobežojumu  dēļ šogad tika atcelti Kandavas novada svētki, bet tajos iekļautais boksa cīņu šovs tomēr notiks. Pateicoties Kandavas pašvaldības atbalstam, pasākums bija pieejams bez ieejas maksas. 
 
       Foto no kandava.lv
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Kikbokss
  Kikbokss
  pirms 1 mēneša

  Mordobojam naudu nav ko žēlot. Lai noteš labi viens otru.

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 1 mēneša

  Domāju, ka fani izkāvušies, bet nekā.

  Atbildēt

Pievienot komentāru