Profesionālajos svētkos apbalvojumus saņem ugunsdzēsēji glābēji
Jānis Apīnis

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Latvijas ugunsdzēsības 155. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģi­ona brigādes amatpersonām tika pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.
     VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste pastāstīja, ka, ņemot vērā ārkārtējo situāciju un valstī noteiktos ierobežojumus, šogad ap­balvojumu pasniegšana notika neierasti – viena plašāka svinīgā pasākuma vietā no 18. līdz 21. maijam apbalvojumi tika pasniegti dežūrmaiņu pieņemšanas–nodošanas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus.  
    Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvots Jēkabpils daļas ugunsdzēsējs glābējs Māris Dubovs.
    VUGD Goda rakstu saņēma Aknīstes posteņa komandieris Ivars Osma, Viesītes posteņa komandieris Miks Bondars un Viesītes posteņa vada komandiera vietnieks Mairis Cepurītis.
    VUGD Pateicība izteikta Jēkabpils daļas ugunsdzēsējiem glābējiem Alvim Driķim un Andrim Drozdam un Jēkabpils daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam) Aigaram Vjateram.
    VUGD Zemgales reģi­ona brigādes Pateicība izteikta Jēkabpils daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam)  Andim Koržeņevskim.
    Pasniedzot apbalvojumus, VUGD amatpersonas uzsvēra: «VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par jūsu darbu!» 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru