PVD prasības dzīvnieku patversmē izpildītas
INESE ZONE

BD jau informēja par to, ka Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), veicot plānveida pārbaudi Jēkabpils dzīvnieku patversmē, konstatēja vairākus pārkāpumus saistībā ar dokumentācijas noformēšanu. Tāpat tika konstatēts, ka kaķus nevar savā vaļā turēt vienā telpā, jo tie jāizmitina sprostos, un ka suņu voljēri neatbilst noteiktajai kvadratūrai. Katram voljēram jābūt piecu kvadrātmetru platībā, bet tie ir nedaudz mazāki.
    SIA «Jēkabpils pakalpojumi» valdes priekšsēdētājs Guntars Leitāns  informē, ka PVD pārbaudes aktā Jēkabpils dzīvnieku patversmē konstatētie trūkumi ir novērsti. Ir sakārtota dokumentācija, paplašināti suņu voljēri, turpinās arī citi darbi, ko veic ar pašvaldības atbalstu.  
     Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola stāsta, ka tikusies ar PVD vadītāju un patversmes darbiniekiem un uzklausījusi viņu redzējumu. «Jēkabpils pakalpojumiem» ir dots uzdevums veikt konkrētus pasākumus, un novembrī patversmē būs kārtējā PVD pārbaude, lai redzētu, vai trūkumi ir novērsti.  Nākotnē dome  kopā ar «Jēkabpils pakalpojumiem» plānojot pasākumus, lai vairāk informētu par iespēju adoptēt dzīvniekus. 
    -Aicināsim nākt un dot dzīvniekiem mājas, jo viņiem  nav ilgstoši jāatrodas  patversmē. Šobrīd tieši ar publicitātes trūkumā saredzu lielas problēmas. «Jēkabpils pakalpojumiem» jāstrādā pie tā, lai ne tikai atbilstoši aprūpētu dzīvniekus, bet arī jāveic pasākumi, lai patversmes iemītnieki pēc iespējas ātrāk atrod jaunas mājas, – saka Kristīne Ozola. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. BD jautājums
    BD jautājums
    pirms 11 mēnešiem

    Kaķi saspundēti pa būriem. Vai viņi pa dienu nav jāizlaiž no būriem paskraidīt kādu laiciņu? Citādi ir kā ir ar tiem likumiem, ļoti necilvēcīgi.

    Atbildēt

Pievienot komentāru