Reģionālajā līgā «Jēkabpils lūši» zaudē un spēlēs par bronzas medaļām
Juris Šteinbergs

Trešdien Reģionālās līgas izslēgšanas spēļu pusfinālā   «Jēkabpils lūši» izbraukumā otrreiz tikās ar BK «Jaunpils». Pirmajā mačā Jēkabpilī «lūši» zaudēja, tādēļ, lai iekļūtu finālā,  Jaunpilī mūsējiem bija nepieciešama uzvara. 
    Jēkabpilieši maču iesāka mazliet labāk nekā pretinieki, izvirzoties vadībā ar 7:0 un 13:6. Jaunpilieši rezultātu izlīdzināja, un turpinājumā līdz pat pirmā puslaika beigām norisinājās sīva cīņa punkts punktā. Lielākais viesu pārsvars sasniedza 5 punktus, bet mājinieki nebija priekšā vairāk par  3 punktiem.  Pirmās divdesmit spēles minūtes noslēdzās neizšķirti 37:37.
     Trešajā ceturtdaļā pēc 8:0 izrāviena «lūši» bija vadībā ar 47:40, vēlāk arī ar  50:43, taču līdz beigām tempu nenoturēja un ceturkšņa beigās jau bija iedzinējos ar 56:60.  Izšķi­rošās ceturtdaļas sākumā mājinieki ieguva 8 punktu handikpu. «Lūši», protams, centās atspēlēties, bet tuvāk par 4 punktiem netika. Spēles galotnē pievīla arī soda metienu precizitāte. Jaunpilieši spēli pabeidza ar pēc kārtas gūtiem 6 punktiem, sagādājot Jēkabpils komandai zaudējumu spēlē ar 67:77 (19:17; 18:20; 19:23; 11:17), sērijā – ar 0:2, un aizsūtot «lūšus» uz mazo finālu cīnīties par bronzas medaļām. 
     Jēkabpils komandā re­zultatīvākais ar 17 punktiem bija Edijs Stiebriņš, savukārt Renārs Spūlis sakrāja 13, bet   Edgars  Čaupjonoks un Kristaps Pērkons – pa 12 punktiem. 
     Jēkabpiliešu nākamie pretinieki  noskaidrosies šodien «Nīcas/BLi» un «Grobiņas»  trešajā pusfināla mačā. Šīs spēles zaudētāji spēlēs ar «lūšiem» par bronzu, bet uzvarētāji – ar BK «Jaunpils» par zelta medaļām.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru