Reinis Nitišs kā attīstības pilots pievienojas «GRX Taneco» komandai
Jānis Unbedahts

Pēc veiksmīgās 2018. gada sezonas, kurā Reinis Nitišs (attēlā) izcīnīja FIA Eiropas rallijkrosa čempiona titulu, jēkabpilietis pievienosies divkārtējā pasaules rallija čempiona Markusa Gron­hol­ma komandai, kā attīstības pilots piedaloties vairākās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sacensībās, un palīdzot vienībai pilnveidot tās sacīkšu spēkratus.
     «GRX Taneco» un «SET Promotion» ir cieši saistītas komandas un jau pērn, pēc izcīnītās posma un čempionāta uzvaras Biķerniekos, veicu testus ar Hyundai i20 Supercar. Palīdzēju veikt nelielus, bet būtiskus uzlabojumus, ko komanda izmantoja sezonas noslēdzošajās sacensībās,» stāsta 23 gadus vecais autosportists Reinis Nitišs. «Lai arī tā nav pilnas sezonas programma, ir patīkami at­griezties pasaules čempionātā. Lielu daļu sezonas pavadīšu aizkulisēs, strādājot ar komandu vai izmēģinot jauninājumus, bet tajās reizēs, kad stāšos uz sacensību starta, draugu trasē man nebūs.»
     Markusa Gronholma ra­dītā komanda «GRX» FIA pasaules rallijkrosa čempionātā debitēja 2017. gadā, viņa dēlam Niklasam Gron­holmam startējot ar «M-Sport Ford Fiesta» auto (ar kuru pērn startēja Nitišs). 2018. gadā Somijā bāzētā komanda stājās uz starta ar diviem «Hyundai i20 Su­percar» spēkratiem (piloti N. Gronholms/T. Timerzja­novs), kas tika būvēti atvasinot «WRC» izmantotās šasijas.
    «Esmu priecīgs, ka Reinis Nitišs pievienosies mūsu komandai un būs līdzās Niklasam un Timuram. Nevaru sagaidīt mirkli, kad varēsim strādāt kopā un uzklausīt Reiņa padomus automašīnas uzlabošanai. Pērn mēs visi redzējām cik ātrs Nitišs ir trasē, un esmu pārliecināts – ka arī šogad, tajās sacīkstēs, kurās viņš startēs, Reinis krietni pamainīs vietu izkārtojumu, un būs ļoti ciets rieksts visiem konkurentiem,» komentē «GRX Taneco» komandas īpašnieks Markuss Gron­holms.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 6 mēnešiem

    Nu malacis Reinis.

    Atbildēt

Pievienot komentāru