Reinis Nitišs kāpj uz Beļģijas goda pjedestāla
Jānis Unbedahts, RA EVENTS, SIA

Svētdien  Beļģijā, Metē pilsētas pievārtē noslēdzās 2018. gada FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar klases otrais posms. Pavasarīgi vēsos laika apstākļos, brīžam smidzinot lietum, aizritēja notikumiem bagātas sacensības, kuru finālbraucienā jēkabpilietis Reinis Nitišs izcīnīja otro vietu. Nitišs, kurš sacensībās startēja ar SET Promotion komandas apkalpotu pilnpiedziņas M-Sport Ford Fiesta Supercar, ieguva 26 punktus, nosargājot arī līderpozīciju Eiropas čempionāta kopvērtējumā.
      “Šīsdienas rezultātu uzskatu par uzvaru, kuru izcīnījām kopā ar SET Promotion komandu. Viss sākās jau piektdien, kad treniņos veicām vien divus apļus un līdz vēlai naktij strādājām, lai novērstu auto tehniskos defektus. Daudz un garus pārdomu brīžus šonedēļ mums sagādāja Sirils Reimonds, kurš veica ļoti ātrus braucienus. Bet lielākie pavērsieni vēl tikai sekoja – pusfinālā mašīnai parādījās sajūga problēmas, un mehāniķiem ļoti īsā laikā (līdz finālbrauciena startam) nācās nomainīt ātrumkārbu – šoreiz izmantojām visu tiesnešu piešķirto laiku, pirmsstarta laukumā pilnīgi noteikti iebraucu pēdējā pieļaujamajā sekundē!
Tomēr arī tas vēl nebija finišs. Vēl pirms fināla tīrot riepas es sapratu, ka auto “niķojās” pusass, kamdēļ pirmo līkumu sasniedzu pēdējais. Ātri veicu Džokerapli, bet vēl pēc dažiem līkumiem mašīna brīnumaini atguva ātrumu. Braucu uz savu spēju robežas, brīžam arī aizskarot trases barjeras vai izbraucot zālē, bet beigās tas atmaksājās un izvērsās mums veiksmīgi – vispirms izdevās apsteigt Ulriku Linnemanu, tad arī Sirilu Reimondu. Lai gan līdz Antona Marklunda pozīcijai šoreiz aizsniegties neizdevās – otrā vieta šodien šķiet kā uzvara! Paldies visai manai komandai par padarīto darbu!” pēc finiša stāsta Reinis Nitišs.
     FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta 3. posms notiks Zviedrijā, 30. jūnijā-1. jūlijā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 10 mēnešiem

  Nu malacis!

  Atbildēt
 2. nu jau
  nu jau
  pirms 10 mēnešiem

  Jauki, ka par papuča negodīgi iegūto naudu var izklaidēties un jādelēt pa pasauli.

  Atbildēt
 3. jau nu
  jau nu
  pirms 10 mēnešiem

  Ierunājās melnā skaudība, tad skauž gan, Ak,sīkās dvēseles un gļēvā suga. savā ūķi un nesmirdi uz āru. Bet Reinis malacis, lai veicas arī tālāk.

 4. he he
  he he
  pirms 10 mēnešiem

  Iedotu tev papuča naudu, tālāk par krogu netiktu. :D Reinis kaut līkumu izmet, i tad labi. Riskants jau ir tas sporta veids, par to gan papucim ir jāpadomā, kur dēliņu ievirzījis.

 5. Jefs
  Jefs
  pirms 10 mēnešiem

  Tā turpināt un neapstāties.

  Atbildēt
 6. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 10 mēnešiem

  Lai veicas tālāk papucim izcirst Latvijas mežus un uzmest sadarbības partnerus un strādniekus!

  Atbildēt
 7. @
  @
  pirms 10 mēnešiem

  Vēl viens vāvuļotājs, nu ko Tu ņemies ar savu žulti, nosmaksi vēl pats tajā.

 8. Frīdis
  Frīdis
  pirms 10 mēnešiem

  Reinis jau no bērnības ir aktīvs un mērķtiecīgs, tāpēc arī rezultāti neizpaliek.

  Atbildēt

Pievienot komentāru