Rentgenu iepirkumu veic daļēji, jo piedāvājums bijis dārgs
INESE ZONE

Jēkabpils domes vadība 9. decembrī piedalījās Jēkabpils reģionālās slimnīcas  ERAF finansētā uzņemšanas nodaļas un poliklīnikas rekonstrukcijas  projekta darba grupas sēdē. Tajā piedalījās arī slimnīcas vadības pārstāvji, Veselības ministrijas un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji. 
Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps pozitīvi vērtē projekta virzību un slimnīcas valdes ieguldījumu tā īstenošanā, lai iekļautos termiņos, izpildītu nosacījumus un nepārtērētu līdzekļus. 
-Tā saimnieciskā pieeja tur ir acīmredzama, jo viņi, piemēram, ir atcēluši rentgena iepirkumu. Bija pieteicies tikai viens pretendents, un viņi salīdzināja cenas un uzskata, ka piedāvājums ir neadekvāti dārgs, un  tāpēc pārtrauca iepirkumu. Neviena organizācija, neviens viņiem to nelika darīt. Valde varēja slēgt līgumu un turpināt procesu, bet viņi uzskatīja, ka šādas cenas nav pamatotas, un iepirka tikai vienu no trim plānotajiem rentgeniem, kas bija piedāvāts par adekvātu cenu. Vieglāk bija nopirkt dārgāk, nevis rakstīt vēstules CFLA un informēt, kāpēc to iepirksim pēc jaunā gada, jo ir pārāk dārgs piedāvājums. Pieeja ir apsveicama, un visi saskaņojumi ar CFLA ir kārtībā, un es domāju, ka CFLA to uztver kā veiksmes stāstu, ka finansējums tiek lietderīgi izmantots, – sacīja Aivars Kraps. Viņš minēja, ka darbs pie projekta īstenošanas virzās ātri un kvalitatīvi, un valde solot, ka otrajā ceturksnī izsludinās iepirkumu uz būvniecību.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru