Rīgas ielas un piegulošo ielu uzņēmumu un iestāžu ievērībai!
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Saistībā ar Nacionālo Bruņoto Spēku parādes norisi un plānoto apmeklētāju kustību pilsētā tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi. Informējam, ka 3. maijā laika posmā no 8:00 līdz 22:00 un 4. maijā laika posmā no 6:00 līdz 16:30 tiks noteikti  būtiski satiksmes ierobežojumi posmā no Kurzemes ielas un Rīgas ielas lokveida krustojuma līdz Madonas ielas un Rīgas ielas lokveida krustojumam. Satiksmes ierobežojumi noteiks apstāšanās un stāvēšanas aizliegumus, kā arī noteiktos laikos pilnīgu satiksmes slēgšanu.
    Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus savlaicīgi plānot preču piegādes, uzņēmumu darba laikus un darbinieku nokļūšanu darba vietās gan Rīgas ielā, gan arī tai pieguļošajās ielās. Spriežot, pēc citu iepriekšējo gadu parādes organizētāju pieredzes, aptuvenais parādes apmeklētāju skaits varētu sasniegt 20 000 cilvēku. 
     Kā jau iepriekš informējām šī gada valsts Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā Jēkabpilī, Rīgas ielā notiks Nacionālo bruņoto spēku militārā parāde. Lai iepazīstinātu ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem iedzīvotājus, kuriem nav iespēju apmeklēt tradicionālo valsts svētku parādi 18.novembrī Rīgā, pirms vairākiem gadiem aizsardzības nozare aizsāka jaunu tradīciju kādā no Latvijas pilsētām vai novadiem organizēt Nacionālo bruņoto spēku dienu. Papildus pievienoto vērtību parādes norisei Jēkabpilī piešķirs fakts, ka šajā dienā Latvijas armija atzīmēs savu 100.gadadienu.
Lūgums sekot līdzi aktuālajai informācijai par pasākumu un satiksmes ierobežojumiem Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv, Jēkabpils    Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.jkp.lv, pašvaldības sociālo tīklu kontos.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru