«Rimi» atbalsta brīvprātīgo palīdzības tīklu «paliec-majas.lv»
Regīna Ikala, «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja

Lai palīdzētu visām riska grupām, tostarp tiem, kuri šobrīd atrodas pašizolācijā un karantīnā, vienlaikus pasargājot arī citus iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās ar «Covid-19», «Rimi» sniedzis atbalstu biedrībai “Paliec mājās” un tās izveidotajam brīvprātīgo palīdzības tīklam «paliec-majas.lv».
      Ar «Rimi» atbalstu tiks uzturēta ne vien palīdzības sniegšanas platforma internetā, bet arī nodrošināts atbalsts krīzes gadījumos, trūkumā nonākušajiem piegādājot  bezmaksas pārtiku un sadzīves preces. 
      Kustībā #paliecmājās visā Latvijā šobrīd apvienojušies vairāki tūkstoši cilvēku, brīvprātīgo palīdzības tīklā reģistrējušies jau gandrīz 200 brīvprātīgie, kuri bez maksas piedāvā palīdzību pārtikas produktu un sadzīves preču sagādē, kā arī mājdzīvnieku izvešanā pastaigās un emocionālā atbalsta sniegšanā. Savukārt par preču samaksu individuāli jāvienojas ar brīvprātīgo, kurš sniedz palīdzību. 
      Bezmaksas pārtikas pakas un sadzīves preces tiks nodrošinātas tiem, kuri šobrīd atrodas krīzes situācijās. Šī atbalsta saņemšana tiks izvērtēta un organizēta sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, kustībā #paliecmājās iesaistītajām nevalstiskajām organizācijām, kā arī «paliec-majas.lv» platformas veidotājiem un uzturētājiem. 
      Saņemt #paliecmājās palīdzību var jebkurš, zvanot pa tālruni 25661991 vai apmeklējot brīvprātīgo palīdzības tīkla “Paliec mājās” mājaslapu www.paliec-majas.lv.  
       “Mēs īpaši aicinām pieteikt palīdzību tos, kuri nelieto digitālās tehnoloģijas un atrodas «Covid-19» riska grupā, zvanot pa tālruni 25661991. Tāpat arī kaimiņi, aprūpētāji un sociālie darbinieki ir aicināti mudināt līdzcilvēkus zvanīt un pieteikt palīdzību. Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku palīdzības apjomu, #paliecmājās aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri vēlas palīdzēt ar pārtikas un citu preču piegādi vai var sniegt cita veida atbalstu ikdienas vajadzību apmierināšanā trūkumā nonākušajiem iedzīvotājiem, piesakot savu dalību kustības mājaslapā www.paliec-majas.lv vai “Facebook” grupā. Pieteikties dalībai kustībā var neatkarīgi no atrašanās vietas ikviens iedzīvotājs, kam nav konstatēts «Covid-19», kas pēdējo 14 dienu laikā nav bijis ārzemēs, kā arī nav bijis kontaktā ar iespējamu «Covid-19» slimnieku,“ norāda biedrības “Paliec mājās” pārstāvis Mārtiņš Zeps.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru