Riteņbraucēji sacenšas Jēkabpilī un Varakļānos
Juris Šteinbergs

Piektdien Jēkabpils Mežaparkā noslēdzās četru posmu stundas velobraucienu seriāls, ko organizēja  «VSM veloserviss». 
      Kopvērtējumā tika ņemts vērā trīs veiksmīgākajos posmos veikto apļu skaits. Labākie stundas laikā spēja trases apli  nobraukt  pat 19 reizes, kamēr cits to varēja tikai reizi vai divas – kā jau tautas sporta pasākumos, galvenais tomēr bija piedalīties un aktīvi pavadīt laiku patīkamā kompānijā. 
      Vietas tomēr arī šajā pasākumā tika noskaidrotas, un pie uzvarētāja goda savās vecuma grupās tika Alda Vulāne, Biruta Las­mane, Vita Ormane, Gunita Mite­niece, Ieva Luksta, Madara Timko, Andris Krastiņš, Sergejs Mihaļevs, Aivars Žugris, Ivars Ro­mancevičs, Pēteris Balodis, Jānis Iesal­nieks, Raivis Randohs, Emīls Čevers, Renārs Jaksons un Arkādijs Kaļķis. Otro vietu ieguva Anita Šteinberga, Inese Sukeviča, Santa Ormane, Marģers Jaud­zems, Valdis Garjānis, Ivars Lasmanis, Normunds On­dzulis, Mār­tiņš Dzenis, Edgars Dobelis, Renārs Vasiļivs, Dāvis Driķis, Ralfs Ričards Kalniņš un Helmārs Lasmanis. Savukārt trešo vietu ieguva Vitauts Lu­berts, Juris Šteinbergs, Uģis Randohs, Harijs Kaļķis, Aigars Zaķēns, Roberts Luksts un Mikus Mitenieks. 
      Absolūti ātrākais velo­braucējs bija Ivars Ro­man­cevičs, bet ātrākā starp sievietēm  – Vita Ormane. Balvu saņēma arī visjaunākā velobrauciena dalībniece Santa Ormane, bet ātrākās ģimenes gods tika Ormaņu ģimenei, otrajā vietā – Mitenieku ģimene, bet trešajā – Lasmaņu ģimene. 
      Jāuzteic lieliskā sacensību organizācija, ko nodrošināja velobrauciena organizētājs Igors Mihaļevs un viņa brīvprātīgie palīgi. 
      Stundas velobrauciens bija jauns pasākums Jēkab­pils tautas sporta kalendārā. Līdzīgs notiks arī rudenī, kad jau 11. reizi risināsies tradicionālais pusstundas velobrauciens.
     Savukārt sestdien daļa no stundas velobrauciena dalībniekiem devās uz Varakļāniem, lai piedalītos turienes tradicionālajā velobraucienā.
11 km draudzības distancē vislabāk veicās A.  Vu­lānei, kas savā vecuma grupā ieņēma 2. vietu, un V. Lubertam, kas, sacenšoties ar krietni jaunākiem braucējiem, ieguva 3. vietu. Septītais finišēja J. Šteinbergs. 
     32 km izturības distancē soli no goda pjedestāla palika S. Mihaļevs – viņam 4. vieta, piektā bija Zita Lapiņa, bet septītais savā vecuma grupā spēcīgā 20 braucēju konkurencē –  P. Balodis. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru