Rodrigo Laviņš Jēkabpilī aicina uz atklāto fiziskās sagatavotības treniņu (labots)
Juris Šteinbergs

Jēkabpilieši šonedēļ droši vien ir ievērojuši, ka ielās bieži  redzams krietns bariņš jauniešu uz velosipēdiem. Izrādās, ka tie ir jaunie hokejisti no «Rod­rigo Laviņa sporta studijas», kuriem Jēkabpilī ir fiziskās sagatavotības  nometne. 
    Domājot par drīzo sporta halles celtniecību, kurā paredzēts arī hokeja laukums, un jēkabpiliešu lielo interesi par šo sporta veidu, sporta studija  pirmdien, 16. jūlijā, plkst. 17.00 Jēkabpils pilsētas stadionā (nevis ģimnāzijas stadionā, kā bija ziņots agrāk) vadīs atklāto fiziskās sagatavotības treniņu. To vērot un tajā piedalīties aicināti  bērni no 5 gadu vecuma, kas nākotnē gribētu nodarboties ar hokeju. Tāpat tiek gaidīti  nākamo hokejistu  vecāki, lai viņiem būtu priekšstats, kā notiek šādi treniņi, bet to apmeklēt  var jebkura vecuma interesenti. Treniņā varēs vērot, kā treneri strādā ar jaunajiem hokejistiem, uzdot viņiem jautājumus, kā arī veikt vieglākus uzdevumus. No­dar­bību vadīs fiziskās sagatavotības treneris Vilnis Klucis, un arī pats slavenais  hokejists R. Laviņš būs klāt.
     «Rodrigo Laviņa sporta studijas» pārstāve Sigita Klez­berga pastāstīja, ka  Jē­kabpilī ir fantastiska sporta infrastruktūra, ko nometnes dalībnieki – Latvijas U16 čempioni komanda «Baltie vil­ki» – pašlaik aktīvi izmanto. Ļoti labs ir ģimnāzijas stadions, pieejama svaru zāle pilsētas stadionā,   Radžu ūdenskrātuves pludmali izmanto rītarosmēm un peldēm, un papildus  ir iespēja pārvietoties ar velosipēdiem pilsētā un doties  izbraucienos ārpus tās. Arī Agrobiz­nesa koledžas dienesta viesnīcas darbinieki un sportistu ēdinātāju  kafejnīcas «Karamele» darbinieki   ir fantastiski pretimnākoši. Pašval­dības  infrastruktūru sporta studija neizmanto par velti, tādēļ šāda nometne  arī pilsētas budžetam ir neliels, bet tomēr ieguvums.  Stu­dijai  Jēkabpilī ir tālejoši mērķi – atvērt  filiāli, kur varētu trenēties pēc R. La­viņa metodikas. Treneri nebūs problēma, uzsvēra S. Klez­berga, jo vairāki jēkabpilieši, kas savulaik samērā augstā līmenī spēlējuši hokeju, pašlaik mācās Spor­ta pedagoģijas akadēmijā vai treneru kursos. Viņas­prāt, līdz ar halles atvēršanu hokejs strauji attīstīsies, jo parādīsies amatieru komandas. Protams, bez pašvaldības atbalsta neiztiks, bet līdzekļus iespējams iegūt arī, rakstot projektus, iesaistot citus atbalstītājus. 
   Jēkabpils hokeja entuziasts Aldis Mežaraups pastāstīja, ka pašlaik pēc vietējo hokejistu iniciatīvas tiek uzņemta videofilmiņa par šo nometni. Tā tiks parādīta  ieinteresētām personām Rīgā un citur, lai rosinātu arī citiem šādas un līdzīgas nometnes rīkot Jēkabpilī. Kad būs gatava halle, tad Jēkabpils šādiem pasākumiem kļūs vēl pievilcīgāka, jo vienlaicīgi trenēties gan stadionā, gan uz ledus būs unikāla iespēja.  
   –  Aicinu visus, kas nākotnē grib nodarboties ar hokeju, izmantot šo iespēju – piedalīties atklātajā treniņā. Ir doma jau rudenī izveidot treniņgrupu ar 5–10 gadus veciem bērniem, kas varētu pamazām sākt trenēties, lai tad, kad halli uzcels, ietu tajā un uzreiz spēlētu hokeju, – sacīja A. Mežaraups. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Autors
    Autors
    pirms 1 gada

    Diemžēl pašlaik nav iespejas izlabot rakstu, jo ir notikušas izmaiņas - atklātais treniņš tiek pārcejts uz pilsětas stadionu. datums un laiks nemainās

    Atbildēt

Pievienot komentāru