Runās ar slimnīcas valdi, kolektīvu un tad lems par turpmāko darbu
INESE ZONE

Preses konferencē Jēkabpils domē  tika vaicāts, kā domes vadība vērtē Jēkabpils reģionālās slimnīcas transporta izmantojumu, cik transporta vienību ir slimnīcai un kādiem mērķiem tās lieto. Esot informācija, ka optimizācijas nolūkos ar vienu transporta līdzekli ved gan nelaiķus, gan  pārtiku, gan slimniekus, kas neesot pieņemami.   
        Domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola informēja, ka šobrīd slimnīcas īpašumā ir pieci mikroautobusi un viena vieglā automašīna. Jāteic, ka automašīnas esot salīdzinoši vecas - no 1998. gada līdz jaunākajai, kas ir 2011. gada izlaiduma. Viens mikroautobuss tiek izmantots saimnieciskām vajadzībām, vēl viens perinatālās aprūpes centra darbam. Trīs mikroautobusi ir aprīkoti ar nestuvēm un tiek izmantoti pacientu pārvadāšanai gan slimnīcas teritorijā, gan no un uz citām ārstniecības iestādēm. Savukārt 2003. gada izlaiduma «VW Golf» tiek izmantota braucieniem pēc asins uz Rēzekni, analīžu savākšanai no privātpraksēm un saimniecības vajadzībām. Domes vadība plānojot tikšanos ar slimnīcas valdi, arī attiecībā uz pagājušā gada finanšu rādītājiem. Slimnīcas darbinieku un pacientu attieksme pret slimnīcas valdes darbu nav uzlabojusies, tāpēc arī pārrunāšot šos jautājumus. Tad  vērsīšot uzmanību arī uz transporta izmantošanas jautājumiem un sanitāro normu ievērošanu.
         -Mums šī informācija ir pieejama, tas arī bija zināms fakts. Vēl var piebilst, ka uzņēmuma valdes loceklim ir patapinājuma līgums par savas automašīnas izmantošanu, kas nav autoparka sarakstā, ar visnotaļ cienīgu  mēneša maksājumu. Ir arī citi jautājumi. Tos izrunāsim vispirms ar valdi, pēc 27. maija - ar kolektīvu un tad pieņemsim lēmumu, kā dzīvot tālāk, – sacīja domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Keita
  Keita
  pirms 1 gada

  Lūdzu glābiet slimnīcu no sis valdes savādāk tiešām drīz nebūs kas strāda

  Atbildēt
 2. Pacients
  Pacients
  pirms 1 gada

  Ir arī tādi ārsti (un katrs mēs ar tādiem esam saskārušes), ka viesiem būtu labāk, ja viņi arī nestrādātu ne slimnīcā, ne poliklīnikā. .

 3. Aivarrs
  Aivarrs
  pirms 1 gada

  Lai liepiņš atskaitās un atmaksā patērēto

  Atbildēt
 4. lielais
  lielais
  pirms 1 gada

  kaut kā jau dīvaini ir, ka cilvēks kuram nav saprašanas no šīs jomas vada veselības iestādi, tas tak nav kaut kāds kantorītis - bankas vai apdrošināšanas kantorīša filiāle !

  Atbildēt

Pievienot komentāru