Sabiedrisko attiecību nodaļā jauna darbiniece
INESE ZONE

Jēkabpils domē no 1. marta darbu sākusi jauna Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Ieva Lapiņa, kas līdz šim sabiedrisko attiecību speciālista pienākumus veica Krustpils novadā.
    Preses konferencē domē izskanēja jautājumi, vai uz šo amatu bija izsludināts konkurss, kā arī – vai šis amats tika piedāvāts pēc pašvaldības iestāžu audita veiktās reorganizācijas re­zultātā no darba atbrīvotajai Ievai Gādmanei, kas veic jaunatnes lietu speciālistes pienākumus.
    Izpilddirektors Guntars Gogulis skaidroja, ka konkursus pašvaldība rīko uz struktūrvienību amatiem, tāpēc konkrētajā gadījumā konkurss nebijis jāizsludina. Ieva Lapiņa pieņemta darbā uz laiku, jo šobrīd ilgstošā atvaļinājumā atrodas līdzšinējā Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Afanasjeva. G. Go­gulis arī piebilda, cik viņš zinot, I. Gādmane esot atradusi sev pastāvīgu darbu, tāpēc izvēlējusies aiziet, nevis palikt amatā, kas ir tikai uz laiku.
        Kā liecina amata ap­raksts, līdztekus pamatpienākumiem I. Lapiņas uzdevums ir veidot sadarbību ar Jēkabpils uzņēmējiem, Jē­kabpils uzņēmēju biedrību un citām reģionāla un na­cionāla līmeņa uzņēmējdarbības atbalsta institūcijām, kā arī izstrādāt un koordinēt pašvaldības darbības plānu uzņēmējdarbības atbalsta veicināšanai. Pie­nākumos ietilpst arī ārvalstu sadraudzības līgumu ietvaros veicināt, atbalstīt un koordinēt sadarbības partneru kontaktus starp dažādām pilsētu organizācijām, iestādēm un interešu grupām.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. Interesē
  Interesē
  pirms 9 mēnešiem

  Vai Ieva Lapiņa ir jaunizveidotā departamenta (aizmirsu kāda) vadītājas Lapiņas meita? Nav ko mukldēt, kad Afanasjeva atnāks, Lapiņu jau neatlaidīs. Vot, saderam!!!! Pa blatam iesēdās Krustpils novadā, pa blatam tika Jēkabpils domē.

  Atbildēt
 2. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Es domāju viņa nav spējīga tikt galā ar darba pienākumiem, jo nav pieredzes. Novada avīzē vien skrecelēja par izklaides pasākumiem un saistošo noteikumu pantus. Avīzes saturs tajā novadā ir kā Staļina laikos- novadu lielīt un slavēt, problēmu tur nav. Krustpils novads nav nekāds pieredzes apgūšanas poligons, jo tur viss ir čerez ž... Tas attiecās ne uz vienu Lapiņu, bet uz Ragaini un arī Rutko. Stars tur ir visgudrākais, bet arī piecepa projektus, kas suņam nav derīgi.

 3. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Ir jau ir ineses lapiņas meita. toč rads rada galā

 4. Rita
  Rita
  pirms 9 mēnešiem

  Vai man vienai tikai šķiet, ka pēkšņi komentāros tiek pašslavināta, bet līdz šim darbos tā īsti nerealizējusies kāda eksmēra blice? No komentāriem nojaušams, cik ļoti neērts un nepateicīgs tas opozīcijas krēsls:)

  Atbildēt
 5. jopc
  jopc
  pirms 9 mēnešiem

  Salceviča kritizēšanas laiks pagajis. Ko tur vairs kritizet. Viņam bija tādi pasi niķi kā šiem. rads rada galā domē un pašvsldibas uzņēmumos - mātes un meitas, tēvi un meitas, viri un sisvas, sievasmates un znoti, brutes un brūšu mātes utt

 6. Brīnos > vērotājs
  Brīnos > vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Kāpēc, lai Lapiņa netiktu galā? ja Jēkabpils domē to sabiedrisko attiecību specu ir vairāk kā sunim blusu! Vai ņekijs kraps piestrādājis pie ilgstošās prombūtnes?

  Atbildēt
 7. Huligāns
  Huligāns
  pirms 9 mēnešiem

  Pareizi Brīnos>vērotājs, Lapiņa tiks ar VISU galā. Sprigans meitēns - acis zib, mati plīvo. Piens un asinis

  Atbildēt
 8. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 9 mēnešiem

  Ragainā piegulētāja?

  Atbildēt

Pievienot komentāru