Sācis darboties VID atbalsta tālrunis krīzes skartajiem uzņēmumiem
Sagatavoja J. Apīnis

Lai sniegtu operatīvu un izsmeļošu informāciju visiem uzņēmējiem, kuru darbību  ietekmējusi «Covid-19» pandēmija, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no 25. marta sāk darboties īpaši tam izveidota atbalsta tālruņa līnija 67120020. 
    Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.15 līdz 17.00, bet piektdienās - no plkst. 8.15 līdz 15.45. 
     Zvanot uz to, ikviens uzņēmējs un saimnieciskās darbības veicējs varēs saņemt VID konsultantu atbildes uz jautājumiem par to, kādas atbalsta iespējas nodokļu jomā ir pieejamas, un kā tās saņemt gadījumā, ja uzņēmējdarbību ir skārusi «Covid-19» izraisītā krīze. 
     Vienlaikus jautājumus var uzdot arī rakstiski VID elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”.  
     Aktuālā informācija par atbalsta pasākumiem nodokļu jomā saistībā ar «Covid-19» izraisītajām grūtībām un iespēju tiem pieteikties pieejama arī VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļā “Covid-19”, kā arī Finanšu ministrijas tīmekļvietnē www.fm.gov.lv sadaļā “Covid-19”. 
     Par visiem citiem VID kompetences jautājumiem, kas neattiecas uz atbalsta pasākumiem,  arī turpmāk  var zvanīt uz līdzšinējo VID konsultatīvo tālruni 67120000.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. žļurben žļarbenis
    žļurben žļarbenis
    pirms 4 mēnešiem

    Uztraukumam nav pamata - nodokļi nekur nepazudīs, zvani vai nezvani.

    Atbildēt

Pievienot komentāru