Sadzīves tehnika vasarnīcai: noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko!
Apmaksāts raksts

Vasara ir atvaļinājumu laiks, ko daudzi izvēlas pavadīt vasarnīcās vai brīvdienu mājās. Taču atpūta tuvāk dabai ne vienmēr nozīmē arī vēlmi atteikties no tik ierastajām ērtībām, ko sniedz ledusskapis, veļas mašīna, plīts un citas ierīces. Vasarnīcai vajadzētu izvēlēties sadzīves tehniku, kas ir ērti lietojama un nepatērē daudz elektroenerģijas. Kā tādu atrast? Lūk, daži padomi! 
 
Ledusskapis 
   Lai vasaras svelmē varētu baudīt atspirdzinošus dzērienus un pašgatavotais saldējums neizkustu vienā mirklī, vasaras namiņā noderīgs var būt ledusskapis. Un tas nebūt nenozīmē, ka jāpērk liela ierīce – te piemērots varētu būt mini ledusskapis ar vai bez saldētavas (iegādāties var arī internetā). 
 
Veļas mašīna 
   Vasarnīcā noderīga noteikti ir arī veļas mašīna, īpaši, ja brīvdienu mājā plānots pavadīt ilgāku laiku. Ņemot vērā daudzveidīgo veļas mašīnu izvēli, sev piemērotāko risinājumu atrast nebūs grūti. Par īsto variantu var kļūt, piemēram, neliela automātiskā veļas mašīna. Piedāvājumā arī pusautomātiskās veļas mašīnas, kas ir ekonomiskas, taču drēbes izmazgā labi. 
   
Plīts un cepeškrāsns, tosteris
   Vasaras namiņa virtuvē noteikti jābūt arī plītiņai un, iespējams, arī cepeškrāsnij un tosterim, lai būtu ērti pagatavot maltīti vai kādu našķi. Veikalu plauktos atrodamas gan mini plītiņas, ko ērti novietot uz galda, gan arī ierīces ar jau iebūvētu cepeškrāsni. 
    Vasarnīcai piemērotas cepeškrāsnis var iegādāties arī atsevišķi un izmantot grilēšanai, picu cepšanai, grauzdēšanai un citiem mērķiem. Atkarībā no izvēlētā modeļa cepeškrāsnī iespējams pagatavot arī sarežģītākus ēdienus, ar ko pārsteigt viesus dārza svētkos. Tāpat nopērkamas arī tādas cepeškrāsnis, kas aprīkotas ar vairākiem sildriņķiem tās augšpusē – tādā veidā būs iespējams pagatavot vairākus ēdienus vienlaicīgi. 
   Tosteris būs lieliska izvēle, ja nevēlies neko daudz, tikai tik vien kā pagatavot maizītes. Un tomēr grauzdēšana parastās maizītes padarīs vēl gardākas.
 
Elektriskā tējkanna 
    Elektriskā tējkanna ir pats iztikas minimums – tajā var uzvārīt ūdeni kafijai, tējai vai kāda ēdiena pagatavošanai. Izvēloties tējkannu, uzmanība jāpievērš tās tilpumam – svarīgi, lai ar to var uzvārīt pietiekamu ūdens daudzumu. 
    Kafijas baudītājiem, iespējams, noderēs arī kāds vienkāršs kafijas automāts, kas ļaus baudīt iecienīto garšu un aromātu arī vasaras brīvdienu laikā. Arī te izvēle ir plaša, taču uzmanība jāpievērš automāta lietošanas ērtumam – vislabāk izvēlēties kaut ko vienkārši lietojamu un pietiekami funkcionālu. 
 
Kur iegādāties sadzīves tehniku vasarnīcai?
   Lai uzturēšanās brīvdienu mājā būtu iespējami ērta un komfortabla, svarīgi izvēlēties vienkārši lietojamu, taču kvalitatīvu sadzīves tehniku. Tas, kur tādu meklēt, protams, ir katra paša gaumes jautājums – kādi dod priekšroku specializēto sadzīves tehnikas veikalu apmeklējumam, kādi citi piemērotākos risinājumus meklē interneta veikalos. 
   Ja piederi otrajai grupai, vērts ieskatīties arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā! Izvēlei daudzveidīgs sadzīves tehnikas klāsts, tādēļ sev interesējošo ledusskapi, veļas mašīnu vai plīti tur atradīs ikviens interesents. Viena no būtiskākajām priekšrocībām – lai arī izvēle ir liela, sev interesējošās ierīces atrast iespējams dažu sekunžu laikā, izmantojot meklētāja funkciju. Tajā jānorāda vēlamie parametri un, vadoties pēc tiem, tiks atlasīta atbilstoša tehnika, kuru varēsi savstarpēji salīdzināt un pēc tam izdarīt īsto izvēli. 
   Jāpiemin, ka interneta veikals 220.lv nodrošina arī labu cenu piedāvājumu. Tāpat nereti tiek rīkotas dažādas akcijas un izpārdošanas, kas nepieciešamo sadzīves tehniku ļaus iegādāties vēl izdevīgāk. 
   Dažkārt pieņemt lēmumu iegādāties sadzīves tehniku internetā kavē šaubas par pirkuma kvalitāti. Taču tām nav pamata – ja vien izvēlēsies labu, uzticamu interneta veikalu, varēsi būt drošs par iegādāto preču kvalitāti. Un – veicot pasūtījumu tiešsaistē, spēkā ir distances līgums, kas nosaka, ka iegādāto preci 14 dienu laikā var atdot atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ tomēr neatbilst prasībām. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Vasarai jau gals klāt. Kāda jēga no šādas informācijas? Atliek vienīgi izprintēt un līdz pavasarim nolikt redzamā vietā vai arī datorā ielikt Grāmatzīmēs. Kas zina, varbūt arī noderēs.

  Atbildēt
 2. p'dējais idiots
  p'dējais idiots
  pirms 1 gada

  Ziemā tāpat visu nozags, stiep nu visu uz pastāvīgo mitekli. Derētu organizēt iznomāšanu.

Pievienot komentāru