Saeima noraida priekšlikumu par Sēlijas novada izveidi
Sagatavoja J. Apīnis

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas deputāti tomēr nav spējuši vienoties par Sēlijas novada izveidi. Sēlijas novada apvienības pārstāvji komisijas sēdē norādīja, ka par savu attīstības centru izvēlējušies Viesīti, lai gan komisija bija  ieteikusies izvēlēties Aizkraukli vai Jēkabpili.   
     Tomēr Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nesaredz perspektīvu, ka Viesīte varētu veidoties par attīstības centru. Lemjot par Sēlijas novadu, sēdē pēc komisijas priekšsēdētāja Artūra Toma Pleša (“Attīstībai/Par!”) iniciatīvas pasludināts pārtraukums, lai Sēlijas pašvaldības tomēr lemtu starp Jēkabpili un Aizkraukli kā attīstības centru. Taču pēc pārtraukuma Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks (Nacionālā apvienība), pārstāvot visus novadus, pauda, ka novadu vadītājiem nav ne pilnvaru, ne vēlēšanās mainīt savu viedokli.
      Balsojumā Sēlijas novada izveide, apvienojot Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novadus, netika atbalstīta. Paredzēts, ka šie novadi nākotnē būs Jēkabpils, Aizkraukles un Daugavpils novadu sastāvā.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (11)

 1. Jurka
  Jurka
  pirms 7 mēnešiem

  Neko citu no tā podziņu spaidītāju bara nemaz negaidīju. Nekas, pasies daži gadi un reforma būs atkal aktualizējama.

  Atbildēt
 2. Reforma
  Reforma
  pirms 7 mēnešiem

  Jurīt, es gan domāju, ka tā būs.

 3. Jurka
  Jurka
  pirms 7 mēnešiem

  to Reforma, ja atklāti, tad man pilnīgs po... par visu šo gagānu karu, jo personīgi manas dzīves kvalitāte nemainīsies jebkura iznākuma gadījumā.

 4. nu tā vis nav
  nu tā vis nav
  pirms 7 mēnešiem

  Jurīt, bet tu ļoti stipri aizstāvi savu elku ar lielo pakakli. Tas grib Sēlijā un tu līdzi gaudo, uz visiem, kuri grib apvienoties ar Jēkabpili, kas ir loģiski, tu brauc virsū.. Tev to vajag? Ko bendē sev nervus? Viss taču tev ir.

 5. Jurka
  Jurka
  pirms 7 mēnešiem

  to nu tā vis nav. DDDD Atklāšu Tev noslēpumu, tikai nevienam nesaki, ja. Es esmu pavisam no cita novada, pat novadu robežas kopējas mums nav, bet Saeimas balsojumu raksturoju vispārināti, jo līdzīgas problēmas ir daudzās vietās. To taču Tu ievēroji?:)) Labi, labi, lai Tev patīkama diena un uzmanies no tā nešķīstā vīrusa, kas neievēro nekādas robežas.:) Tāpēc pēc zināma laik arī šī reforma būs jāaktualizē, bet ne jau tikai jūsu dēļ.:)) Jā, par to elku ar lielo pakakli pat nejautāšu, kuru Tu domāji, jo esmu tradicionāli orientēts vīrietis.:)

 6. Jurīt
  Jurīt
  pirms 7 mēnešiem

  Tikai nelamājies, pats zini kur. Tas nav vajadzigs ne man, ne tev.

 7. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 7 mēnešiem

  Lai viņ iet galiga dibena!

  Atbildēt
 8. Aivis
  Aivis
  pirms 7 mēnešiem

  Izskatās, ka autors pac nav sapratis par ko tad isti raksta. Par kuru sēdi viņš īsti runā? Vai par vakardienas saeimas sedi, kurā noraidīja sēlijas novadaizveidi un kurā sprieda par jauno Latvijas administ. teritoriālo iedalījumu? Vai tomēr par saeimas administratīvi teritoriālās komisijas sēdi? Virsrakstā viens bet tekstā cits. Kaut kāda putra šeit, sviests.. Čalīts galīgi nesajēdz tās politikas lietas. Autor, neraksti par lietām kurām pats neseko līdzi... bet laikam jau galvenais kaut ko uzrakstīt :D

  Atbildēt
 9. čamma
  čamma
  pirms 7 mēnešiem

  naivi komentāri, analfabētiski.

  Atbildēt
 10. čammam
  čammam
  pirms 7 mēnešiem

  Un kāds ir tavs komentārs, interesants un saturošs? Vispār nekāds. Tikai uzpļūtīt māki!

 11. Rose
  Rose
  pirms 5 mēnešiem

  Kā jums klājas šodien ????? Es vēlos pateikties labu ziņu uzņēmumam par manas aizdevuma summas USD 50000 saņemšanu šodien, tāpēc, ja vēlaties pieteikties steidzamam aizdevumam, lūdzu, sazinieties ar WhatsApp viņi šodien e-pastā goodloancompany01@gmail.com vai arī varat arī WhatsApp viņiem pa tālruni +2348141252381 kā arī mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu

  Atbildēt

Pievienot komentāru