Sāk «Jēkabpils pakalpojumi» - pabeigs konkursa uzvarētājs
INESE ZONE

BD jau informēja, ka Jēkabpils pašvaldība 12. decembrī ir noslēgusi līgumu ar SIA «Jēkabpils pakalpojumi» par daudzdzīvokļu nama grausta Viestura ielā 44 nojaukšanu un solīja, ka darbi tiks tiks uzsākti līdz Ziemassvētkiem. 
  Kaut arī SIA «Jēkabpils pakalpojumi izsludinātais konkurss par grausta nojaukšanu noslēgsies 2019. gada 2. janvārī, «Jēkabpils pakalpojumi» ir izpildījuši solīto un 18. decembrī uzsāka ēkas  demontāžu.  «Jēkabpils pakalpojumu» sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Gādmane stāsta, ka uzņēmums ir iznomājis atbilstošu tehniku, lai varētu ātrāk sākt darbus, bet nākamgad tos turpinās uzņēmums, kurš uzvarēs konkursā. Darbu apjoms ir liels, un tajos iesaistīsies arī «Jēkabpils pakalpojumi», tāpēc jau tagad tiek darīts viss, lai nākamā gada sākumā celtne būtu nojaukta.
    Objekts ir liels un darba pietiks arī konkursa uzvarētājiem, turklāt būvgruži vēl jāsadrupina un jāizved. Finansējumam graustu nojaukšanas darbu uzsākšanai Viestura ielā 44 un Rīgas ielā 211b piešķirti 50 000 eiro, šī gada pēdējos budžeta grozījumos plāno atvēlēt naudu arī būvgružu izvešanai.
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. uh!
  uh!
  pirms 1 gada

  Kāda pašslavināšanās! :DDD Kāds varoņdarbs izdarīts! A kas to visu apmaksās? Pasta ielai arī jau vajadzēja būt ar pirmo asfalta kārtu noklātai, bet nav. Tur pat neiepīkstētos, ja mediji neuzstātu!

  Atbildēt
 2. aaa
  aaa
  pirms 1 gada

  Citāts no iepriekšējā raksta: "Ir lietas, ko darīs «Jēkabpils pakalpojumi» paši, bet ne nojaukšanu, jo ir tikai kādi pieci uzņēmumi Latvijā, kas ar to nodarbojas, – skaidro A. Kraps." Tad reizē ar tehniku ir iznomājuši arī attiecīgās iemaņas, vai kā?

  Atbildēt

Pievienot komentāru