Sakārtotā Zemgales iela priecē «Zvaniņa» kolektīvu, bērnus un vecākus
INESE ZONE

16. novembrī svinīgi atklāja atjaunoto Zemgales ielas posmu, remontdarbu rezultātā beidzot novēršot ieilgušo problēmu ar lielo peļķi iepretim bērnudārza «Zvaniņš» ieejai un padarot drošāku Zemgales, Viesītes un  Jaunās ielas krustojumu.
      Būvdarbi tika uzsākti jūlijā. To laikā ne tikai atjaunoja Zemgales ielas asfalt­betona segumu, bet arī nobrauktuves uz Jauno, Viesītes, Dignājas un Ābeļu ielu, nobrauktuves uz ielai pieguļošajiem īpašumiem, izbūvēja lietus ūdens kanalizācijas tīklus un atjaunoja trotuāru. Darbus veica SIA «Jēkabpils pakalpojumi», kanalizācijas tīklu izbūvē piesaistot SIA «Jēkabpils ūdens». Objekta būvdarbu kopējās izmaksas ir 158 391,20 eiro bez PVN.
      – Prieks, ka beidzot ir sakārtota teritorija pie bērnudārza. Prieks, ka to ir paveicis mūsu pašu uzņēmums. Paldies ar paveikto SIA «Jēkabpils pakalpojumi» un uzņēmuma vadītājam Jānim Haukam, un ceram, ka uzņēmumam pilsētā būs vēl daudz šādu objektu, – sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps.  
     SIA «Jēkabpils pakalpojumi» valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka atzina, ka objekts uzņēmumam bijis liels izaicinājums, jo viss process ar projektēšanu un celtniecību bija jāveic sešu mēnešu laikā. Taču rezultāts esot komfortablāki apstākļi iedzīvotājiem un labāka satiksmes drošība, kas šajā posmā ir īpaši svarīgi, jo rīta un pēcpusdienas stundās, kad bērnus ved uz dārziņu, satiksmes intensitāte ir liela. 
     – Bija tādi brīži, kad iedzīvotājiem bija jāpacieš arī neērtības: putekļi un trokšņi, tāpēc liels paldies bērnudārza «Zvaniņš» vadītājai Silvijai Bērziņai, kas bija mūsu sargeņģelis, aizstāvot mūs sarunās ar nepacietīgajiem bērnu vecākiem, – sacīja J. Hauka. 
     «Zvaniņa» vadītāja S. Bērziņa kopā ar mazajiem audzēkņiem bija sarūpējusi celtniekiem sirsnīgu dā-va­nu – bērnu zīmējumus.
     – Šie darbi mūsu mazajiem bija arī kā liela mācību stunda. Mēs cītīgi sekojām līdzi visiem procesiem, un bērni tos atainoja savos zīmējumos, ko mēs tagad dāvinām «Jēkabpils pakalpojumiem». Bērnu un vecāku vārdā saku lielu paldies Jānim Haukam un viņa komandai  par šo ielu, plašo stāvvietu vecāku transportam un to, ka ir padomāts par bērnu drošību, ierīkojot barjeru un pāreju,  – pateicās Silvija Bērziņa.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Huligāns
    Huligāns
    pirms 1 gada

    Hauku vajag ievēlēt par "Zvaniņa" goda audzēkni ar visām izrietošajām sekām - auzu putru pusdienaās un garantētu diendusu pēc tām.

    Atbildēt

Pievienot komentāru