Sākas braucieni pa Jēkabpils novada skaistākajām vietām
AIJA VALDMANE

Šogad Jēkabpils novada pagastu sakoptības skates būs citādākas nekā iepriekš. Tās tika organizētas jau no 2009. gada, un nominācijām parasti izvirzīja 30 objektus. Taču tagad par godu Latvijas simtgadei nolemts vei­dot «Jē­kabpils novada 100 sakoptāko vietu sarakstu». 
 
    Pagastu pārvaldēm  līdz 12. jūlijam novada domei bija jāiesūta savi priekšlikumi par, viņuprāt, skaistākajām pagasta vietām. Vēl pagājušomēnes, kā BD stāstīja Jēkabpils novada domes speciāliste Dzidra Nartiša, nebija sagaidīts neviens priekšlikums, taču tagad tādu ir vismaz 70. Domes sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Sēlis informēja, ka visvairāk priekšlikumu ir no Dunavas pagasta, bet drīzumā jau iesniegs arī no Rubenes un Kalna pagasta, tā ka būs visi 100.
   – Šoreiz komisija brauc viena pati bez citiem cilvēkiem, jo šāda veida skate ir pirmo reizi, un mēs paši  ne­zinām, kā mums klāsies. Varbūt pašiem nāksies meklēt kādu objektu, jo izvirzītais nederēs, visādi  var būt. Braucieni ilgs no 12. līdz 20. jūlijam.  Mājās  speciāli  iek­šā neiesim. Uzsvaru liksim  uz fotografēšanu, protams, varbūt nāksies ar kādu cilvēku parunāt. Rezultāti būs zināmi pēc 20. jūlija, tad par tiem arī informēsim. 10 labākos gan neizpaudīsim, tos uzzinās tikai valsts svētkos, –  stāstīja K. Sēlis. 
     Komisijā ietilpst novada izpilddirektors J. Subatiņš, biedrības  «Lauku partnerība «Sēlija»» administratīvā vadītāja S. Medvecka, informācijas un sabiedrisko attiecību speciālists K. Sēlis, novada  teritoriālās plānošanas speciāliste Dz. Nartiša un novada lauku attīstības konsultante Ina Sēle. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru