Sākot ar martu, Jēkabpils domes sēdes notiks retāk
INESE ZONE

Jau informējām par Jē­kabpils domes vadības ieceri, sākot ar martu, do­mes sēdes (atbilstoši arī un finanšu, attīstības un tautsaimniecības un soci­ālo, izglītības, kultūras, spor­ta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas  sēdes) rīkot tikai vie­nu reizi mēnesī. Līdz šim tās notiek reizi divās nedēļās. 
   Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps in­formē, ka izmaiņas plānotas, lai deputāti lietderīgāk varētu plānot savu laiku. 
    – Statistika par pērno gadu liecina, ka domes sē­des ilgst vidēji līdz 50 minūtēm, finanšu komitejas sē­des – parasti ap 35 minūtēm, attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdes –aptuveni 50 minūtes, bet sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdes – apmēram 30 minūtes. Ar deputātiem šo jautājumu apspriedām ražošanas sanāksmē, kur lielākā daļa deputātu bija par vienu domes sēdi un vienu komiteju sēdi mēnesī, – skaidro Aivars Kraps.
     Februārī sēdes vēl notiks pēc līdzšinējā grafika, izmaiņas būs spēkā ar martu. A. Kraps skaidro, ka šāda kār­tība tiks ieviesta uz pārbaudes laiku – līdz Jēkabpils pilsētas svētkiem, kas šogad būs jūnija otrajā pusē. Tuvojoties pārbaudes laika beigām, analizēšot situāciju. 
    – Ja pēc trīs mēnešu dar­ba redzēsim, ka nav nepieciešams steidzamu jautājumu dēļ bieži rīkot ārkārtas sēdes, tad mēs paliksim pie šī grafika. Ja līdz pilsētas svētkiem secināsim, ka tas nav labs un ērts formāts, mēs atgriezīsimies pie vecā grafika ar biežāku sēžu norisi, – skaidro Aivars Kraps.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru