Sāks ielu atputekļošanu
Jēkabpils novada Attīstības pārvalde

20. jūnijā Jēkabpilī plānots sākt ielu atputekļošanas darbus. Šogad pilsētā tos veiks 63 ielām 18 km garumā, kas ir aptuveni 42% no grants seguma ielām ar lielāku noslodzi.
       Jēkabpilī atputekļošanas darbi tiks veikti šīm ielām un ielu posmiem: 14. jūnija iela, Alejas, Aleksandra Grīna, Andreja Pumpura iela, Atpūtas iela uz Zaļo ielu, Augļu iela, Avotu iela savien. A1 ar Sēlijas ielu, Baļotes, Bauskas, Biržu, Bro­du, Cēsu, Dārznieku iela uz Pļaviņu ielu, Dīķu, Druvas, Ganību, Gaujas, Godharda Fridriha Stendera, Graudu, Gulbju, Ilūkstes, Imantas iela, Īves iela uz Mežāres ielu, Jāņa, Klusā, Ķiršu, Lašu, Lazdu, Linarda Laicēna, Līkā, Mednieku, Nomales, Pa­matu, Parka, Pļaujas, Pļavi­ņu, Puķu, Pureņu, Putnu, Radžu, Robežu, Romas, Sakas iela, Sakas iela 1, Salas, Sēlijas iela, Sila iela uz Jēkaba ielu, Staburaga, Straumes, Sūnu, Tilta, Tor­ņa, Tulpju, Ūdens, Vārnu, Vārpu, Veseļu, Vēju, Zaķu, Zemgales, Zemnieku, Zīļu, Zīriņu iela.
     Par citu novada teritoriju un pagastu ceļu atputekļošanu var interesēties  pie pagastu pārvalžu vadītājiem.
      Atputekļošana ir process, kurā grants vai šķembu seguma ceļa virsma tiek pārklāta ar nelielu saistvielas daudzumu vai ķīmiskām vielām (pilsētas gadījumā izmantojot CaCl2 pārslas vai ūdens šķīdumu), nodrošinot seguma materiāla daļiņu sasaisti un to, ka ceļš sausā laikā neput. 
      Pilsētas teritorijā darbus veiks SIA «Jēkabpils pakalpojumi». Kopējās darbu iz­maksas ir 16 503,97 eiro bez PVN.
  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Frīdis
    Frīdis
    pirms 1 mēneša

    Tas nu ir svētīgs darbs, bet grants ielas mums ir daudz.

    Atbildēt

Pievienot komentāru