Sākta Andreja Pormaļa ielas pārbūve
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

Pagājušonedēļ  Jēkabpilī sāk­­ta Andreja Pormaļa ielas pār­būve, un darbi tiks veikti pa posmiem. Šobrīd tie uz­sākti posmā no Mārtiņa Lu­tera ielas līdz Brīvības ielas rotācijas aplim un Dambja ielas posmā no Brī­vības ielas līdz Andreja Por­maļa ielai. Autobraucējiem lū­gums ņemt vērā, ka šajos posmos satiksme ir ierobežota.
    Kā informēja Jēkabpils novada pašvaldības Attīstī­bas pārvaldē, šī gada 14. jūnijā pašvaldība noslēdza vienošanos ar Valsts reģi­onālās attīstības aģentūru par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu investīciju projekta «Pormaļa ielas pārbūve, Jēkabpilī, Jēkabpils no­vadā» īstenošanai. In­ves­tīciju projekta mērķis ir veikt ielas pārbūvi, kas nodrošinās piekļuvi saimnieciskās dar­bības objektiem un pa­kalpojumiem, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgt­spēju veicinošu teritoriālu izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.
    Būvdarbus veic SIA «Ošu­kalns». Kopējās investīci­ju projekta izmaksas ir 2 648 207,86 eiro (t.sk. būvdarbi, būvuzraudzība un autoruzraudzība), no kurām valsts budžeta finansējums ir 1 700 000 eiro un pašvaldības finansējums – 948 207,86  eiro. Investīciju projekts tiks īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. re kā
  re kā
  pirms 4 mēnešiem

  Zināma lieta, ja strādā "Ošukalns", tad problēmas nebūs.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Oškalnc jau kauna nekritis, sataisis vis uz ef-ef.

  Atbildēt
 3. Jautājums
  Jautājums
  pirms 4 mēnešiem

  Kā Bebros?

  Atbildēt
 4. atbilde
  atbilde
  pirms 4 mēnešiem

  Bebros dzīve rit savu gaitu, viss kārtībā, neviens nesūdzas.

 5. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Es ar nav dzirdeš, ka Bebros pēc remont kāc kāda bedre būt iekrits vai kāj salauzs.

  Atbildēt
 6. Huligāns
  Huligāns
  pirms 4 mēnešiem

  Skatos, ka Ošukalns Pormļa ielu remontē ģimnāzijas galā. Varbūt var pa pusdienlaiku vai mazliet pēc darba arī tur ko padarīt, remonts ietu uz priekšu.

  Atbildēt
 7. zinu
  zinu
  pirms 3 mēnešiem

  Vajadzēja uz vietas izlamāt un pamatīgi.

Pievienot komentāru