Sākta grausta nojaukšana Ziemeļu ielā 1
Santa Kūlīte

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka 16. decembrī ir uzsākta daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas grausta nojaukšana Ziemeļu ielā 1, Jēkabpilī. Būve jau ilgstoši ir neapdzīvota un atrodas sliktā tehniskā stāvoklī, tādējādi kļuvusi bīstama sabiedriskajai drošībai un bojā Jēkabpils pilsētvides ainavu.  
      – Celtnes nojaukšanu esam uzsākuši kā plānots – 2019. gada nogalē. Tuvāko dienu laikā ēka tiks pilnībā demontēta. Turpmākos darbus plānots atsākt janvārī, kad sāksim būvgružu drupināšanu un izvešanu no teritorijas. Darbu noslēdzošajā posmā, kas, visticamāk, būs nākamā gada pavasarī, teritorija tiks sakārtota un labiekārtota,’’ – skaidro uzņēmuma ‘’Jēkabpils pakalpojumi’’ valdes priekšsēdētājs Guntars Leitāns.
     Balstoties uz noslēgto līgumu ar Jēkabpils pašvaldību, plānotais darbu izpildes termiņš ir 2020. gada 31. jūlijs. Kopējās darbu izmaksas ir 43 659 EUR ar PVN.
      Atgādinām iedzīvotājiem, ka atrasties būvdarbu zonas tuvumā ir bīstami, tāpēc aicinām būt īpaši uzmanīgiem. Būvdarbu zonā nepiederošām personām ieeja ir aizliegta. Lūdzam pievērst uzmanību teritorijā izvietotajiem paziņojumiem un brīdinājuma zīmēm.
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru