Sākti demontāžas darbi Otrā pasaules kara memoriālā
Jēkabpils novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

     Jēkabpils novada dome no biedrības “Brāļu kapu komiteja” saņēmusi nepieciešamo saskaņojumu pārapbedīšanas darbu veikšanai no Otrā pasaules kara memoriāla Rīgas ielā 205, Jēkabpilī.
    Pamatojoties uz to un atbilstoši šī gada 26. maija Jēkabpils novada domes pieņemtajam lēmumam, 13. jūnijā tika sākti demontāžas un zondāžas darbi, kurus veic “Jēkabpils pakalpojumi”. Visus darbus norādītajā objektā  veiks, piedaloties biedrības “Brāļu kapu komiteja” pilnvarotajiem pārstāvjiem. Gadījumā, ja tiks atrastas mirstīgās atliekas, tās ar aktu   nodos pagaidu glabāšanā Brāļu kapu komitejas pilnvarotajām personām, kamēr tiks izlemts jautājums par cieņpilnas pārapbedīšanas laiku un vietu. Savukārt demontētos bareljefus no stēlām nodos pagaidu glabāšanā “Jēkabpils pakalpojumiem”.
    Atgādinām, ka 26. maija Jēkabpils novada domes lēmums paredz, ka tiks demontēts postaments - piemiņas zīme Otrā pasaules kara kritušajiem un betona kolonnas ar granīta plāksnēm, kā arī pārējie elementi.
    
 D. GAGUNOVA foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. Ukrainis
  Ukrainis
  pirms 3 mēnešiem

  Ļoti laba ziņa pirmdienas rītā. Beidzot tas okupeklis tiks aizvākts.

  Atbildēt
 2. Jancis
  Jancis
  pirms 2 mēnešiem

  bet tas ir tikai Jēkabpilī, Rīga vēl jāgaida diemžēl

 3. haha
  haha
  pirms 3 mēnešiem

  Ai,ai,ai,kā tagad tiesās lielgabala zagli?Varbūt tomēr viņam piešķirt ordeni par procesa sākšanu.

  Atbildēt
 4. Frīdis
  Frīdis
  pirms 3 mēnešiem

  Beidzot tas notiek.

  Atbildēt
 5. pareizi
  pareizi
  pirms 3 mēnešiem

  Vienreiz tā vieta tiks sakārtota un mitēsies visādas runas vai kašķi. Betona paliekas aizvāks, kritušos pārapbedīs Brāļu kapos kā tas pieņemts civilizētā pasaulē.

  Atbildēt

Pievienot komentāru