Sākusi strādāt jauna jaunatnes lietu speciāliste
INESE ZONE

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra vadība informē, ka  no 2. marta centrā darbu sākusi jauna jaunatnes lietu speciāliste Elīna Ziediņa (attēlā).
      Viņa stāsta, ka viņas darbības pamatmērķis būs iedzīvināt Pašvaldības ap­stiprināto jaunatnes politikas stratēģiju. 
– Tas, iespējams, skan ļoti teorētiski, bet, praksē es vēlos būt pieejama jauniešiem – gan dažādām jauniešu grupām, gan jauniešu organizācijām, vēlos sadarboties. Gribētu parādīt jauniešiem, kādas ir iespējamās aktivitātes, projekti un citas iespējas gan vietējā, gan reģionālā, gan starptautiskā mērogā. Informācijas ir daudz, bet ne visa pieejama vienkopus. Mans mērķis ir arī saprast, kāds ir jauniešu noskaņojums, kādas ir viņu vajadzības un vēlmes un ko mēs varam darīt, lai uzlabotu viņu dzīves kvalitāti, izaugsmi, veicinātu izpratni par to, kas ir neformālā izglītība, – sacīja Elīna Ziediņa.
     Par savu darba pieredzi viņa stāsta,  ka ar jauniešiem un jauniešu projektiem darbojas jau 15 gadus gan nelielos vietējos, gan starptautiskos projektos. Viņai esot liela pieredze darbā ar dažādām jauniešu grupām –gan līderiem, gan sociālās atstumtības riska grupām. Projekti, viņasprāt, jauniešiem sniedz plašas izaugsmes iespējas. Piemēram, iespēju aizbraukt uz kādu citu valsti. E. Ziediņa minēja, ka viens no  viņas darbības mērķiem būs informēt jauniešus par ES piedāvātajām projektu iespējām.
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps stāstīja, ka piedalījies kandidātu izvērtēšanā uz jaunatnes lietu speciālista amatu, un viņam redzējums par šo jomu pilnībā sakrītot ar E. Ziediņas skatījumu. A. Kraps minēja, ka iepriekšējā E. Ziediņas pieredze darbā ar jaunatni gūta, strādājot Salas novada pašvaldībā. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 5 mēnešiem

  Smuks skuķs.

  Atbildēt
 2. Jurka
  Jurka
  pirms 5 mēnešiem

  Jā, žēl, ka es vairs neesmu tik jauns.

Pievienot komentāru